Sylvester Stallone

Michael Sylvester Gardenzio Stallone

8,2
72 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sylvester Stallone

starczy tych malin:) w końcu Go docenili, chociaż te jego maliny to dla mnie osobiście Globy i Oscary:)

Chunk

a tak na marginesie:) jednego Oskara ma:) z 1991 roku :D

Chunk

:)) No cóż, może Glob przekona panów krytyków, że z jego filmów warto obejrzeć coś więcej, niż same czołówki, i na zasadzie 'wypada oglądać' dadzą mu i drugi rodzaj statuetki.
Myślę, że większość fanów i tak traktuje Maliny pół serio. ale dobrze, że coś ruszyło.

TangoAndWaltz

bo jak nazwa wskazuje pan krytyk musi krytykować:) za to mu płacą;) jeden Rocky już namieszał:) wygrał z takim filmem jak Taksówkarz:) więc może znów akurat równo po 40 latach będzie druga niespodzianka;) zapewne te Globy to takie uhonorowanie z okazji 40-lecia Rockiego :)

Chunk

precyzyjniej się wyrażając, nie globy tylko Glob dla Sylwka;) z okazji 40-lecia;)

Chunk

oby

Chunk

Mocnego konkurenta ma - Toma Hardy'ego. Obstawiam 50/50.

sweet_anger

szykuje się ciekawa rywalizacja:) chociaż wolałbym, aby Sylwek dostał:) Tom jeszcze młody ma czas, a ten drugi już trochę mniej;)

sweet_anger

A ja bym powiedział, że Bale'a, który był niesamowity w "Big Short". Naprawdę, trudno taką postać zagrać.

Chunk

dostanie za całokształt

Avenalle

to wtedy maliny powinni mu anulować;) bo Oscar za całokształt to Maliny nie będą miały sensu:) PROSTE:)

Chunk

wyjdzie na zero :D

Avenalle

to lepiej niż na minusie :)

Chunk

Jeśli wierzyć w magiczny związek przełożenia Globów na Oskary, to ma ogromne szanse. A w mojej skromnej opinii zagrał naprawdę nieźle. W zasadzie jedyny sens filmu "Creed" leży w udziale Stallone w nim. Mimo, że i tak jest to przeciętny film, jest coś w tej historii, i to że ma tak realne odniesienie do samego Sylvestra. Może to takie epitafium na koniec kariery? Należy się Oskar, bo zresztą konkurentów ma raczej słabych.

srick.pl

szkoda tylko, że Paulie już nie gra:) Rocky bez Pauliego to nie to samo:)

Chunk

Wczoraj obiło mi się o uszy, że Sylwkowi tego Oscara ukradnie Hardy. W tym roku w porównaniu co do ostatnich siedmiu lat jest najmocniejsza konkurencja co do Oscarów. Po SAG Awards teraz wszyscy są pewni, że Oscar zdobędzie Hardy! Brak nominacji dla obu aktorów tylko utwierdził mnie w przekonaniu. Sorry, ale akademia zaczyna doceniać ostatnio nowych. Lawrence, Redmayne to tylko przykłady. Sorki Sylwek, ale Oscara nie zdobędziesz. Całym sercem jestem z Tom'em.

joan19

pod koniec lutego wszystko będzie jasne:)

Chunk

a ja liczę na oscara dla sylwka :D

mih2201

ja też:) oby miał tyle Oscarów co malin:)

Chunk

uwzięli się na Niego. Złośliwi są. A myślą, że są dowcipni. Cwaniaczki

Shadow_dawnego_ggggggg

trzeba im utrzeć nosa;)

Chunk

już niedługo. To tylko kwestia godzin

Shadow_dawnego_ggggggg

tradycyjnie będę spał :D

Chunk

kuźwa, przegrał z jakimś Rilace, kto to w ogóle jest?

Shadow_dawnego_ggggggg

krótko mówiąc, jest to Pan, który zgarnął Sylwkowi Oscara;)

Chunk

nie wybaczymy mu tego

Shadow_dawnego_ggggggg

osobiście uważam, że trzeba dla Pana zrobić wjazd na chatę poprosić grzecznie o "złotego ludka" i zawieźć go do Sylwka;)

Chunk

Oscar dla Sylwka to będzie porażka. Też go lubię, ale aktrorem jest po prostu słabym. Nie pokazał w tym filmie nic czego widzowe nie widzieliby wcześniej. Należy mu się Oscar, ale za całokształt, za wkład który wniósł w kinematografię. Hardy zasłużył na statuetkę jak nikt ze stawki i dlatego trzymam za niego kciuki w niedzielę.

kopulator2000

w tym co napisałeś jest dużo racji w sumie to i sama racja:) może się nie zgodzę z tym, że jest słabym aktorem, ale i tak jestem za Sylwkiem:) a jak dostanie Hardy to też będzie mi miło:)

Chunk

No i dupa. Nie dali...

Pawuloniasty

Smutno.

Pawuloniasty

pisałem wczoraj, że Sylwek nawet jak jest nominowany do Oscara to malinę przytula;) obstawiałem jego bądź Toma, a tu pudło:)

Pawuloniasty

Niestety, Akademia przegapiła jedyną prawdopodobnie szansę na uhonorowanie tego zasłużonego dla kina człowieka. Liczyłem na Oscara dla niego niekoniecznie ze względu na rolę (nie widziałem "Creed", przyznaję bez bicia), ale na pewne zwieńczenie kariery najgorszego aktora stulecia, który zmienił świat filmu; liczyłem na Oscara w jakiś sposób symbolicznego. Nie oszukujmy się, Stallone nie jest najlepszym aktorem i prawdopodobnie już drugi raz nie zagra tak, żeby zasłużyć na chociaż nominację. Zostaje jeszcze nagroda honorowa, lecz to niestety nie to samo.

Chunk

Też się dziwię.
Maczał palce (jako aktor, scenarzysta, reżyser lub producent) w ponad 80 filmach. Powinien tych malin nazbierać co najmniej 50, a tu raptem niepełna dziesiątka ???

staryzgred

To uważasz, że powinien mieć więcej:)?? oj chyba nie lubisz Sylwka;-)

Chunk

Fakt. Tylko Douglas (Michael, bo tatuś był do zaakceptowania) i Sandler denerwują mnie bardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones