Sylvia Hoeks

Sylvia Gertrudis Martyna Hoeks

7,7
7 346 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sylvia Hoeks

Świetna rola,warta Oscara. Sylvia gra i wygląda rewelacyjnie. Tak trzymać!

kinoman77_filmweb

A dla mnie była właśnie najgorsza z całej obsady.

cruzo_Alex7

Co,kto klubi:)

cruzo_Alex7

Zdecydowanie najlepsza z obsady.

Quantihimilinos

Twoim zdaniem, dla mnie okropnie denerwująca i nudna postać bez wyrazu, a porównując z Royem Battym to wypada już zupełnie blado. Szkoda, że Leto znowu dostał jakieś szczątkowe dwie sceny w filmie, bo była to postać z potencjałem i na pewno byłby ciekawszy od Luv.

cruzo_Alex7

Zgadzam się w 100%. Oczywiście z cruzo ;)

TomekPa

Dzięki za poparcie, bo już myślałem, że tylko mi się ta postać nie podobała ;)

cruzo_Alex7

Przecież ona nie była odpowiednikiem Baty'ego tylko co najwyżej Rachel z pierwszej części. Postać Roya tutaj odtwarzał Sapper Morton.

adamcpdst

WIem, że nie jest odpowiednikiem Batty'ego, ale to tutaj nieważne bo Luv i Roy w obu częściach są głównymi antagonistami i można ich śmiało porównać. A co Sappera Mortona to dla mnie bardziej przypomina on Leona Kowalskiego.

cruzo_Alex7

Wiesz, można porównać wszystko, nawet staty Jacka Kiełba z Cristiano Ronaldo. Każde takie porównanie wystawia świadectwo porównującemu.

użytkownik usunięty
adamcpdst

Zacznijmy od tego, ze tu nie bylo w ogole odpowiednika Roya. Bardziej bym ja do Pris porównał.

kinoman77_filmweb

Najlepsza rola w filmie. Chcę więcej tej aktorki.

kinoman77_filmweb

Myślałem, że to ta aktorka co gra Abby z NCIS.

kinoman77_filmweb

Jak oglądałem nowego Blade Runnera to miałem wrażenie że to ona gra główną rolę XD Świetna.

kinoman77_filmweb

Też uważam, że świetna rola, która zapada w pamięć. Babka ma coś w sobie, a też pasuje na taką zimną s**ę jak Blade Runner.

użytkownik usunięty
kinoman77_filmweb

Haha, no bez jaj, fajnie zagrała, ale jak taka gra zasługuje na Oscara, to na co zasługiwał Hauer w jedynce? Dla mnie problem nowego BR to właśnie brak tak wyraźnej postaci "złej" jak np Roy, tego właśnie zabrakło do absolutnego ideału.

Oczywiście, że Hauer i jedynka BR to zupełnie inna liga. Miałem na myśli grę pani Hoeks, nie tyle samą postać,choć i ona była na swój sposób ciekawa, choć nie tak bardzo jak Roy z jedynki.

użytkownik usunięty
kinoman77_filmweb

Ciagnela ten film do przodu!!! Swietna!

użytkownik usunięty
kinoman77_filmweb

Przypominała w tym filmie Lily Allen

kinoman77_filmweb

Goslin może jej buty czyścić, perła w tym kiepskim fabularnie filmie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones