Tōma Ikuta

8,0
245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tōma Ikuta

Widziałam go w kilku różnych filmach, gdzie wcielał się w różne postacie. Wszystkie bardzo dobrze odegrał, zarówno te wesołkowate i trochę no... 'głupkowate', jak i te poważniejsze czy nawet dramatyczne. Także widać że dobrze dobiera sobie role i się w nich sprawdza. Do tego jest przystojny, czego chcieć więcej? ;) To jeden z moich ulubionych aktorów.

Majka7_Fire

Mój też! :) A w których produkcjach lubisz go najbardziej? Bo ja uwielbiam jego rolę w "Bokura ga ita" :)

CzarnaMamba_1277

"Bokura ga ita" jeszcze nie oglądałam, ale mam w planach zobaczyć.
A najbardziej Tomę lubię w "Hanazakari no kimitachi". Miał bardzo fajną rolę, taką zabawną i przyjemną. Nie raz, nie dwa z jego akcji o mało nie popłakałam się ze śmiechu. ^^ W dramie "Maou" również przypadł mi do gustu. Grał ciekawą postać, zupełnie inną niż w "HnK", ale nie sposób było się nie wkręcić i nie żałować bohatera w którego się wcielił. A oglądając "the brain man" byłam pod wrażeniem tego jak zagrał. Ta ciągła obojętność na twarzy, chłód, wręcz zero odruchów człowieka, jak robot jakiś... tę jego rolę również lubię. W sumie ciężko wybrać, bo póki co w każdym filmie w którym go widziałam mi się podobał, ale jakbym miała wskazać jeden, to wybrałabym właśnie "Maou". :)

Majka7_Fire

To musisz zobaczyć "Bokura.." zagrał tam niezwykle poruszającą rolę.Możesz obejrzeć tutaj o : http://love-drama.pl/seriale/japan/bokura-ga-ita-cz-1-i-2-japan/bokura-ga-ita-cz -1-i-2/ . W hana kimi był mistrzowski to fakt,był niesamowicie śmieszny :D
A wiesz może gdzie obejrzeć "Maou"?

CzarnaMamba_1277

Obejrzę koniecznie. :)
A "Maou" znalazłam na cho-mi-ku z polskimi napisami, pobrałam i tak na komputerze oglądałam. Ale widziałam ten serial też gdzieś na starej wersji love-drama właśnie. Jeśli nie widziałaś jeszcze tej dramy to polecam, jedna z najlepszych jakie oglądałam. Ciekawa, wciągająca fabuła z motywem zemsty. Więcej nie zdradzam, bo rozpiszę się o kilka słów za dużo i jeszcze spoilerami popsuję Ci seans.

Majka7_Fire

Dziękuję za tego chomia,a taka mała dygresja..Wiedziałaś,że Toma oprócz grania w filmach,umie też fantastycznie śpiewać? Posłuchaj sobie : https://www.youtube.com/watch?v=fnM6_DBZy1A

CzarnaMamba_1277

Nie ma sprawy. ;)
Sam fakt, że śpiewa to coś mi się obiło o uszy, gdzieś tam o tym czytałam. Ale już w praktyce to ja go nie słyszałam w akcji. Także miło dowiedzieć się o nim czegoś nowego. Jeśli chodzi o ten typ muzyki, to nie moje brzmienie, ale głos ma całkiem niezły. Ładnie śpiewa. Oj, usłyszałabym go chętnie w jakimś repertuarze szybkim, rockowym. ^^

Majka7_Fire

Wg mnie to on właśnie ma taki głos dobry do ballad rockowyyh.

Majka7_Fire

Jak on jest przystojny to ja jestem casanova , straszne korwiszony z was polskie kobiety

Szybszy

Na allegro sprzedaja masc na bol dupy. Posmaruj sobie.

platyna_2

po co, nasram ci na twarz, bedziesz mial maseczke

Szybszy

twój stolec nawet do tego się nie nadaje, bo za dużo pijesz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones