T.O.P.

Seung Hyun Choi

8,7
300 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby T.O.P.

Że nie mogę od niego oderwać oczu. Nawet nie jest w moim typie ani nic takiego, ale ma w sobie jakiś taki magnetyzm. Takie połączenie delikatności z jakiegoś rodzaju niepokojem.

Igraszka

Mam to samo ;p Jest niesamowity *_*

Igraszka

Spróbuj jednej sztuczki... Na jakiejkolwiek fotce zasłoń sobie jego twarz i zostaw tylko oczy . Co widzisz? A teraz spróbuj z fotką, na której nie ma w ogóle makijażu. Co teraz widzisz? :P

SiOsTrY

jego oczy są... boskie. nie mam słów, by je wyrazić. on nawet bez makijażu dobrze wygląda - tego nie da się ukryć.

Sleepwalker21

i jeszcze ten jego niesamowity uśmiech <ahhh>, ale po co się rozdrabniać w szczegółach on cały jest BOSKIIII!!!

09kaja04

podpisuje się pod tym rękami i nogami :) na początku nie przypadł mi do gustu ale potem no joj, jest jednym z moich ulubionych postaci, tak jak tu wspominano jego nie da się nie lubić :)

Igraszka

Już go widziałam w różnych wydaniach i zawsze tak samo na mnie działa xD Bez makijażu bardziej nawet bo jest taki jakiś ... dziwny i tajemniczy, z makijażem no to taki typowy gwiazdor, już mniej intrygujący ale jednak.

Igraszka

On jest... nie umiem znaleźć słowa...wytworny...szlachecki... chodzi o tą jego minę, postawę, spojrzenie. Jest w nich coś magnetycznego. Trudno to ubrać w słowa. On jest po prostu nieziemski.

GrenadeXD

Ja odkąd Go tylko ujrzałam,brak mi tchu.Macie race oczy ma niesamowite.Cały jest nieziemski,ma ten magnetyzm którym przyciąga.A jako Vick jest genialny.

maaarz

Moim zdaniem jako Vick jest go w "Iris" ZA MAŁO!!! Więcej T.O.P'a :D
Ale jako aktor jest genialny...

GrenadeXD

Ojj tak!od 8 odc go nie ma.A teraz bd ogladala 13 powiedz mi w ktorych mam sie go spodziewac bo ciagle czekam,czekam i nic. ;((A niedlugo koniec przeciez.;

Igraszka

mi wystarczy jego głos.

msliper

O matko zapomniałam o Jego głosie.Magnetyzm!

maaarz

Jego oczy i głos. On jest cudowny.

Fantastic

Tak,cały jest boski.;)

maaarz

Jest ;) Ma niesamowity głos, zupełnie inny i do niczego niepodobny ;) Oczy przyciągają i jednym spojrzeniem jest w stanie powalić mnie na kolana. Poza tym podczas koncertów czasami mam wrażenie, że się zagubił. Coś tam podrepcze, zaśpiewa i uśmiechnie. Jak występowali w Singapurze to właśnie tak wyglądał. ;) Jest oryginalny i prawie w ogóle nie nosi t-shirtów. Kto wie dlaczego?

Niepowtarzalny. I znów wpadłam w T.O.P. trans!! ;)

Jestem ciekawa jego roli w najnowszym filmie. Podobno bardzo dobrze zagrał.

aneant89

Tak,tak wszystko napisałaś!
No zauważyłam ,że nie nosi zwyklych bluzek ,jego ubior jest mega oryginalny ale jak on w nim wyglada...Ah....:D

Tez che zobaczyc ten film tytul "alumni" mam nadZieje,ze niedlugo bd w necie bo w naszych kinach chyba nigdy nawey w USA i Kanadzie beda go puszczac. ;)

maaarz

U nas? Wątpię, żeby któreś kino odważyło się puszczać Alumni. Mało znana jest nam ich twórczość. A szkoda ;(

Gdzieś kiedyś przeczytałam pod jednym z filmików jak śpiewali w radiu i T.O.P.a nie było, że się schował, bo jest w krótkim rękawku ;) Nawiązuję ciągle do Singapuru, bo wyglądał na tym koncercie obłędnie. Spodnie skórzane (chyba, nie jestem pewna), koszula w kratę z podwiniętymi rękawami, okulary założone odwrotnie na tył głowy i jego oczy!! Swoją drogą G-Dragon też świetnie wtedy wyglądał.

Umieram zawsze ze śmiechu, gdy występuje w showach jak w GoShow w tych swoich zielonych/niebieskich (zależy jakie oświetlenie) włosach. Jest przezabawny. Chociaż ostatnio trochę go jakby mniej, bo teraz na salonach świeci G-Dragon, swoją droga zasłużenie, bo jego najnowsza płyta jest bardzo dobra, mocna.

aneant89

Wiem,niestety przeciez oni robia świetne kino ,lepsze od naszych gówień....

Hm moze ma jakas fobie i nie pokazuje sie w bluzce bez rekawków....?ciekawe.
Ha wiem ogladalam ten kocnert o ile sobie przypominiam!;) tak,gd tez jest fajny i ma glos niezly ;)

No tak. ;) ile to światł orobi hehe ;) a nie sluchalam taka dobra? ;p

maaarz

Płyta G-Dragona świetna, bardzo mi się podoba. Teksty ma naprawdę życiowe i takie prawdziwe, choć sa też takie bardziej śmieszna, zrobione dla fun'u ;) Teledyski wymiatają szczególnie do Crayon - ogląda się z szerokim uśmiechem ;) tak jak One of a kind. Poza tym Crooked i wiele innych. Black w duecie z inną gwiazdą YG Entertiment. W ogóle wszystkie piosenki G-Dragona wpadają w ucho, chce się tańczyć lub płakać. Wzbudzają emocje.

T.O.P. też ma fajne piosenki, chociaż przyznam szczerze, że się w nie nie zagłębiałam. Miałam ostatnio fazę G-Dragon!!!

aneant89

Ja odkąd usłyszałam piosenkę "Obsession " dostałam obsesji na punkcie GD <333 :D
"Black" ,"Window","Dancing On My Own" (PIXIE LOTT ft GDTOP) ,Big Bang "Make Love" teledysk/piosenka"COUP D'ETAT" <3333 Uwielbiam każdą piosenkę,teledysk,wywiad i filmik z nim :D

T.O.P-a natomiast polubiłam po obejrzeniu kilku odcinków "Iris".To z jaką gracją zabijał,poruszał się,trzymał broń,patrzył,całował mmm obłęd <3

Bawi i wzrusza mnie ten filmik <3
http://www.youtube.com/watch?v=F8nEQRLh7pc

aneant89

"Jest oryginalny i prawie w ogóle nie nosi t-shirtów. Kto wie dlaczego?" A dlatego, że jakby nosił obcisłe t-shirty (bez dodatkowych podkoszulków pod nimi na dodatek) to uwydatniłoby się jego ciałko. A niestety nie ma się czym chwalić. Raczej nie jest dumny ze swojej klaty-której nie ma:) Już dawno, dawno temu wyszło, że miał dużo nadprogramowych kg w przeszłości i bardzo walczył o teraźniejszą sylwetkę. W całym internecie jest jeden filmik z początku kariery BIGBANG, gdzie pokazywali brzuszki i wtedy nasz TOPcio pochwalił się flaczkiem. Najważniejsze, że ma swoje cudne oczęta i nimi nadrabia wszystko ;) Pozdro

SiOsTrY

Dzięki za info ;) Tak też myślałam, wiedziałam, że G-D mówił kiedyś, że T.O.P. jak zgłosił się na przesłuchanie do Big Bangu to był pulchny, za pulchny na idola, jednak ciężko pracował, żeby zrzucić dwadzieścia kilo (!). Szacun!
Jest idealny ;)

aneant89

Racja,jego oczy nadrabiaja.No niezle musial ćwiczyć!

aneant89

Kurcze, to sprawia, że podziwiam go jeszcze bardziej. To w sumie tłumaczy jego zachowania. Z jednej strony zna swoją wartość, jest dumny z tego co robi, a z drugiej wygląda, jakby urwał się nie z tego świata, jest zagubiony i zakompleksiony. Szczerze mówiąc to taka muzyka nigdy wcześniej mnie nie interesowała, wręcz zniechęcała, ale kiedy usłyszałam jego głos, to mnie normalnie wbiło w ziemię :D Nie mogę się oderwać. Wizualnie to już w ogóle.

Myersowa

Ja już wspominałam, że on na koncertach czasami wyglądał, jakby się totalnie zgubił. Coś zaśpiewa, tam podrepcze i jest fajnie ;) W ogóle bardzo mnie ujmuje to w jaki sposób mówi o swojej mamie. I nie lubi gdy dziewczyny są wulgarne i przeklinają ;) Bardzo go lubię a jego spojrzenie miażdży. ;)

aneant89

Dokładnie, jednym spojrzeniem mnie kupił :D Swoją drogą - wczoraj obejrzałam ten film wojenny z nim. Nastawiałam się do neutralnej oceny i szczerze mówiąc muszę powiedzieć, że zagrał świetnie.

Myersowa

Według mnie wcale nie jest zakompleksiony :) Tak jak było powiedziane wcześniej, formą wcale a wcale nie świecił, ale wytwórnia nie pozwoliłaby mu tak tego zostawić. Osobiście wierzę, że ciężko trenował, i wciąż ćwiczy dla utrzymania efektu. Ubiór moim zdaniem nie bierze się z kompleksów. Nie przeczę, być może kiedyś tak było. Obecnie jest to przemyślany wizerunek, on chce tak wyglądać, chce się wyróżniać, chce być oryginalny i wyraża to nie tylko przez muzykę, ale też przez ubiór.
Na dodatek teksty jego dwóch ostatnich singli świadczą o tym, że gość zna swoją wartość, a nawet dopatruję się tu nuty narcyzmu. Raczej nie będę mu tego wypominała, bo ma prawo w tym przypadku do potwierdzenia swojej pozycji :)

mijo_mi

Pewnie też masz sporo racji. Dla mnie to jest człowiek zagadka ;)

SiOsTrY

Klatę i to dość rozbudowaną to on może mieć (czasem widać jak założy coś bardziej obcisłego lub odsłaniającego- czytaj dekolt w serek), zresztą o ile się nie mylę to kiedyś mówił, że ćwiczy żeby dobrze wyglądać w garniturze.
U niego chyba bardziej chodzi o rozstępy lub luźną skórę- o ile to drugie mógłby usunąć operacyjnie to zostałyby blizny, a rozstępów się nie pozbędzie. Z jednej strony niby nic takiego , z drugiej Koreańczycy mają manie idealności w wyglądzie. Do tego mogło mu tak po prostu "zostać" z lat młodości, wstydził się ciała wtedy (bo pewnie nieźle mu dokuczano) wstydzi i teraz. Nie mówiąc o tym, że jest dość silnym introwertykiem (o ile nie coś więcej ale nie będę moich teorii i urojeń pisać;))

Aigoo

Chętnie posłuchamy :p

Myersowa

O moich urojeniach i teoriach?:D Hehe, są one dość abstrakcyjne ale wg mnie można u niego zaobserwować cechy "aspergerowca"(wymieniać?) - ale to takie gdybanie bo nie wiem jaki jest naprawdę, nie jestem też psychiatrą.

Aigoo

Śmiało, może w końcu go rozgryziemy, chociaż nie wiem, czy to możliwe :p

Aigoo

Pomyślimy zobaczymy ;)

Aigoo

Do Aspergera pasuje mi tylko niezdarność ruchowa ;) I to czasami ;)

aneant89

A więc tak:
a) obsesyjne zainteresowania i skłonność do gromadzenia kolekcji, najpierw figurki/zabawki i ubrania- teraz mu przeszło i przerzucił się na meble/wystrój wnętrz (gdzieś czytałam z nim wywiad przy promocji filmu, większość była o meblach)
b) problem z utrzymaniem kontaktu wzrokowego- zauważcie, że w wywiadach zazwyczaj tylko zerka co jakiś czas na rozmówcę a potem błądzi oczami, nie widziałam chyba nigdy żeby utrzymał kontakt wzrokowy przez dłuższą chwilę, szczególnie z kimś "obcym", w jednym wywiadzie też czytałam, że patrzył się tylko w ścianę i raz spojrzał na rozmówczynię
c) niezdarność ruchowa-to akurat oczywiste, brak koordynacji, równowagi i świadomości tego co robi, w sumie nie wiem czy ma tak tylko podczas tańca czy normalnie jak chodzi też ale w sumie to jego ruchy są dość charakterystyczne
d) po skończeniu filmu nie wychodził przez kilka miesięcy z domu bo się musiał zregenerować - dość charakterystyczne- większość ludzi z ZA musi się "naładować" w odosobnieniu po "socjalizowaniu się"
e) nie wydaje się by był zbytnio towarzyski i trudno się do niego zbliżyć (nawet chyba ostatnio się z tego śmiali w WINNER TV? o ile czegoś nie mylę, a pro po zawsze siedzi cicho z boku)
f) mimika, mowa ciała- fakt, jest dobrym aktorem (mógł się nauczyć) ale gdyby taj przeanalizować to często ma kamienną twarz (raz myślałam ze youtube mi się zaciął bo w ogóle się nie ruszał) albo walnie jakąś dziwną minę, do tego jest generalnie dość sztywny, czasem jakby nie wiedział co z rękami zrobić,
g) nie lubi być dotykanym (podobno, tak można wyczytać) ale znowu chyba lubi macać innych, zakłada bluzę do spania i ciasno się owija (problemy z integracją sensoryczną? dlatego też może często nosi okulary przeciwsłoneczne, ma tyle warstw ubrań na sobie)
h) czasem wygląda jak zagubione dziecko które nie wie co robić, pamiętam jak chyba w Running Man chodził jak sierota za Daesungiem i tak jakby bał się, że go zostawi
i) nie lubił szkoły bo nie rozumiał zasad i reguł, jak był mały to uciekał do mamusi, z tego co pamiętam jak mu buty zabrano też uciekł...
j)) wydaje się dużo rzeczy analizować w głowie
k) chyba nie zawsze zdaje sobie sprawę jak go ludzie odbierają(kiedyś mówił, że reszta członków przez jakiś czas się do niego nie odzywała bo się bali myśląc, że jest zły- a on nie był)
l) zachowuje się jak dziecko ale nie jest niedojrzały- ludzie z ZA zazwyczaj zachowują i czują się młodziej niż mają
m) niby jest pewny siebie ale denerwuje się np wywiadami (gdzieś pisało, że trzęsły mu się ręce), chyba nie lubi być w centrum zainteresowania
n) słaba pamięć? spóźnia się, zapomina układy, teksty
o)być może myśli obrazami? było gdzieś, że dokładnie projektuje meble w głowie

Jeszcze coś można by nawymyślać ale ogólnie tak jak pisałam są to raczej moje teorie spiskowe i urojenia (lubię analizować rzeczy;)) Nie wiem co mu siedzi w głowie, nie wiem ile z tego co widzimy to wizerunek sceniczny a ile prawdziwy człowiek, nie wiem nic na temat tego czy ma np. jakieś rutyny (bo przy ZA bez rutyny ani rusz), szczególnie w takiej pracy. Tak czy siak chyba każdy jego fan czy nie fan może stwierdzić, że jest "jakiś dziwny", a mnie po prostu te niektóre cechy pasują pod ZA. Z drugiej strony ludzie są skrajnie różni, a on na pewno jest bardzo introwertyczny i to wszystko może wynikać z tego.

Aigoo

Przerażasz mnie, dziewczyno. Prawie identyczne wnioski wyciągałam po oglądaniu różnych wywiadach, występach. Może nie ma konkretnie ZA, ale zdecydowanie jest introwertykiem. Mam wrażenie, jakby kłóciły się w nim dwie połówki: jedna typu odludek, a druga typu gwiazda. Nie wiem jak mam ująć swoje myśli, ale chodzi mi mniej więcej o to, co już napisałaś.

Aigoo

Przerażasz mnie, dziewczyno. Prawie identyczne wnioski wyciągałam po oglądaniu różnych wywiadach, występach. Może nie ma konkretnie ZA, ale zdecydowanie jest introwertykiem. Mam wrażenie, jakby kłóciły się w nim dwie połówki: jedna typu odludek, a druga typu gwiazda. Nie wiem jak mam ująć swoje myśli, ale chodzi mi mniej więcej o to, co już napisałaś.

Myersowa

Yhy, TOP -gwiazda i TOP- Choi Seung-hyun. Dobra wyjdę na paranoika ale to też może podchodzić pod ZA. TOP -gwiazda może być jego maską. Ludzie z łagodniejszym ZA gdy są świadomi, że są jacyś inni, a chcą się wpasować albo po prostu "przetrwać" w społeczeństwie zakładają maskę i udają (może dlatego jest dobrym aktorem? może dlatego się tak kontroluje jako TOP? może dlatego ciągle "znika"? Bo jest to dość męczące). Swoją drogą dlatego trudno o diagnozę u dorosłych, którzy nauczyli się udawać "normalnych".

Aigoo

A propo spania w dresie itp. - jak był mały to lunatykował i tak mu po prostu zostało. Jest przygotowany gdyby mu się zachciało chodzić po dworze na spika ;) Dużo rzeczy, które wymieniłaś są w jakimś stopniu prawdziwe, kolekcjonuje figurki itp. Jest zagubiony itp.
Mimo wszystko to T.O.P. i to, iż istnieje możliwość, że ma ZA to w żaden sposób nie wpływa na moje "uczucia" względem niego. Gdyby nie to, że jest taki jaki jest nie byłby sobą i naszym T.O.P.em.
Też zauważyłam większość z "objawów", które napisałaś, ale nie skojarzyłam tego z ZA. Zresztą ja jakoś dogłębnie nie analizuję zachowań innych, więc się sobie nie dziwię ;)
Uwielbiam go!

aneant89

Hehe, dobra strategia z tym ubiorem.
Ale dlaczego miałoby to wypływać na czyjeś "emocje" względem niego? Toż to w żaden sposób by mu nic nie ujmowało jako człowiekowi,nie jest to też żadna choroba psychiczna. Ot, postrzega się inaczej świat. Ba, czyni go wyjątkowym.
Ja też tobie się nie dziwię:D Większość ludzi chyba nie analizuje innych (bo pewnie nie mają powodu):D Ja po prostu mam analityczny umysł, a że mnie ostatnio interesują zachowania ludzkie i ZA to mi się zaczęło kojarzyć(i niekoniecznie prawidłowo).

Aigoo

Tak czy siak - dałaś nam niezły materiał do przemyślenia :p

Aigoo

Ciekawe to twoje gdybanie... A może on ma po prostu dysleksję i syndrom DDD?

SiOsTrY

Naprawdę ciekawe to wszystko. ;)
Aigoo -dobrze,że mnie nie analizujesz,hehe.
Jest nieziemski,każdy ma jakieś swoje dziwactwa. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones