Talia Shire

Talia Rose Coppola

7,8
10 336 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Talia Shire
phil_anselmo

Też tak kiedyś uważałem, ale przyjrzałem się jej kiedyś i od tego czasu uważam że jest przepiękna ;)

Moriquendi

Jakoś tak jest, że trudno nam oddzielić umiejętności aktora od jego wyglądu zewnętrznego i na ocenę jaką mu wystawiamy (np tu na filmwebie)ta wizualna składowa ma swój niestety znaczny udział. Kobiety-aktorki mają w tej kwestii szczgólnie przerąbane, bo przecie drogi kolego zapewne nie napisałbyś takiego komentarza przy filmografii jakiegoś niezbyt urodziwego a dobrego aktora...

panirzezimieszkowa

Nieprawda. Młodzi oceniają po urodzie, a nie po talencie aktorskim i tak samo młode psitki wysoko oceniają "ciacho", jak szczawiki oceniają "laski", bez względu na ich beztalencie. ( Przepraszam za takie porównanie.)

Moriquendi

nie jest brzydka ..jest naturalnie piękna i ogolnie podziwiam ją jako aktorkę , teraz kobiety sa bez klasy ..i sa totalnie empty ..

użytkownik usunięty
phil_anselmo

eee nie mozna tak powiedziec. moze nie jest miss swiata ale na pewno nie jest brzydka. przyjzyj sie dokladnie jak wygladala w Ojcu Chrzestnym i kolejnych czesciach Rockyego. w Rocky I byla brzydka, bo jej bohaterka sie na taka lansowala. pozniej ewoluowala w na prawde niezle ciacho.

phil_anselmo

Może i jest brzydka, ale ma talent. Wolę ją niż jakieś śliczne aktoreczki bez odrobiny talentu (vide Marta Żmuda- Trzebiatowska)

brzydki_zly_i_szczery

http://www.acephotos.org/t2291/talia-shire-photos.html

phil_anselmo

Chyba Ty jesteś brzydki :)
piękna!

Elektronik

Ja też uważam, że jest piękna! W "ojcu chrzestnym" wyglądała ślicznie według mnie.

phil_anselmo

Annabella Sciorra bardzo mi ją przypomina, więc chyba taka brzydka nie jest...

phil_anselmo

to ideal kobiety, dziewczyny oraz zony. Kocham ja za wszystkie filmy w ROCKY... w kazdej czesci mi sie podobala :) w 1 2 3 4 byla przepiekna w 5 juz troszeczke sie zestazala lecz niestety tak to wyglada kazdy sie kiedys zestarzeje :)

yogurtho

Mimo wszystko lepiej się zestarzeć tak, jak ona, niż "być młoda" jak Meg Ryan, Hunter Tylo i inne "gwiazdy"

phil_anselmo

http://www.fanpix.net/picture-gallery/talia-shire-picture-12224632.htm
Nie wiem jak możecie ją nazywać brzydką :) jest przepiękna,ma ładne rysy twarzy i drobną buźkę.Kiedyś uważałam ją za brzydką,ale przypatrzyłam się jej twarzy i od tego czasu uważam,że jest jedną z najładniejszych aktorek.No i nie potrzebuje do tego 'grubej tapety' sama w sobie jest naturalna a zarazem b.ładna :)

phil_anselmo

jak ona byłą brzydka to ja jem jądra

phil_anselmo

W Rocky'm wyglądała bardzo ładnie

phil_anselmo

W Rockym była przepiękna. W Ojczulku także :-).

phil_anselmo

Wszystko zależy od stylizacji. Mnie się podobała (kiedy była młodsza) :)

phil_anselmo

Oj kolego nie narażaj się :)
Może po prostu nie jest to twój typ urody.
Jak dla mnie w Rocky'm 3-4-5 wyglądała ślicznie, najwspanialsza żona w historii kina! Koniec kropka :)

Pozdrawiam serdecznie

Mani3k

Racja. Choć uważam, że jest i była zbyt szczupła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones