Tami Stronach

Tamara Stronach

7,7
324 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tami Stronach

Tak jak zachwycony byłem i jestem Atreyu, tak i teraz, po ponownym obejrzeniu filmu, który
w strzępach zachował się w mej pamięci, zauroczenie objęło cesarzową. Poruszyła me
serce do łez, przepiękna istotka, tak wrażliwa i cudownie uczesana, to dzięki urodzie i
talentowi aktorskiemu tych dwojga postaci film tak bardzo przypadł mi do gustu, drugą
sprawą jest oczywiście magiczna kraina, a także efekty, moim zdaniem makiety dodają
baśniowego charakteru filmowi o wiele bardziej, niż dzisiejsza zaawansowana technika
komputerowa. Najbardziej poruszają mnie końcowe obrazy filmu, kiedy to musimy się już
pożegnać z Fantazją, a w tle słychać smutną i tajemniczą melodię graną przez flet, coś
wspaniałego. Jako dziecko słuchałem często bajek z kaset magnetofonowych i pamiętam,
że dla mej młodej wyobraźni były to magiczne wrota, nieprawdopodobnie realistycznie
potrafiłem zanurzyć się w tym świecie, z którego w końcu trzeba było się wydostać... Lekko
odbiegłem od tematu, więc reasumują stwierdzam, że pomimo wątłej sławy owa aktorka
bardzo mocno wryła się w mą pamięć i na zawsze tam pozostanie (jako dziecko,
cesarzowa, z w/w filmu).

hitman4334

Nie przesadzaj. Zwykła 12 latka w ładnym ubraniu.

pawel_nowakk

Osobiście uważam że nie taka zwykła, niejedna 12-latka chciałaby mieć takie usta .

buterfly

Niektóre dziewczyny mają takie usta. Wyglądają jakby na powiększone, a one tak naturalnie. :)
Ze znanych to chociażby Oliwia Bieniuk.

pawel_nowakk

Owszem niektóre tak - Rzadko jednak już 12 -latki :)

buterfly

Ona miała zwyczajne usta.

pawel_nowakk

Dla mnie miała śliczne :)

hitman4334

Śliczna była lecz się zmieniła:)

https://www.tvovermind.com/whatever-happened-actress-tami-stronach/

Sol1987

8 wiosen od dodania tematu minęło, jak z bicza strzelił, szmat czasu. Kurdę, nawet ładnie się kiedyś wypowiadałem. :D Dzięki za przypomnienie.

Zmieniła się odtwórczyni roli, jest teraz bardzo atrakcyjną kobietą. Natomiast Cesarzowa nie zestarzeje się nigdy. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones