Taraji P. Henson

Taraji Penda Henson

7,6
8 702 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taraji P. Henson

Nominowana do Oscara!!!

użytkownik usunięty

Nie wiem jak wy, ale ja nie spodziewałem się, że Taraji zostanie zauważona przez Akademię... a jednak :) Bardzo się cieszę, bo uważam że wykreowała fajną postać w CPBB.

Zauważona została, ale szczerze mówiąc, to ja osobiście nie widzę w jej roli nic nadzwyczajnego, za co w ogóle otrzymała nominację... Może jedynie to, że wygląda w filmie znacznie INACZEJ niż w rzeczywistości, ale to w końcu zasługa charakteryzatorów za co mam nadzieję zdobędą Oscara.

CRANK

Nie chodzi o sama charakteryzacje. Taraja swietnie wcielila sie w odgrywana przez siebie role w Ciekawym przypadku BB. Ogladajac ten film zastanawialam sie czy byla nominowana do czegokolwiek, a tu prosze! Moim zdaniem nominacja bardzo zasluzona, swietnie zagrala

użytkownik usunięty

Zagrała sympatyczną postać, podobała mi się jej rola i to bardzo. Jednak chyba to nie wystarczy aby otrzymać statuetkę Oscara; w tej kategorii faworytką jest Ammy Adams za rolę w Doubt. A sam chciałbym żeby Oscara otrzymała Penelope Cruz, gdyż jej postać w "Vicky Cristina Barcelona" była najbardziej wyrazista. Tak czy siak, już sama nominacja do Oscara jest wyróżnieniem dla Tarajii i na pewno będzie mieć to wpływ na jej dalszą karierę :)

Przecież została zauważona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones