Taye Diggs

Scott Leo Diggs

7,1
2 851 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taye Diggs

Grrrraaaauuuu :D

użytkownik usunięty

Ten facet jest po prostu przesłodki!!!!!! :DDD
Te ciało.......a ja to juz wogóle mam bzika na punkcie czarnych facetów....mniammm...tylko takiego schrupać!! :]]]]]

No czyli nie jestem sama tez uwielbiam czarnych każdy jest przystojny!

szczurek_8

Taye w PP jest boski,normalnie ciasteczko:-)

Zgadzam się ... Przystojniak jakich mało ;) Hmmm

Co do gry aktorskiej to pospolicie wypada ,ale może dlatego ,że jakoś nie zauważyłam by zagrał w jakiejś wybitnej produkcji. Widziałam go w dwóch filmach i w sumie był ok ;)

W miarę dobra rola w "Prywatnej...", mimo wszystko nie czyni go niewiadomo jakim dobrym aktorem, choc pokazal sie z fajnej strony w "Chichago"... Ale ciacho z niego bez dwóch zdan:)

Ja też tak mam :) , Ale trudno mi się w tym przypadku wypowiedzieć , bo coś go nie kojarzę ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nihooya

Polski zaściankowy i zapewne zakompleksiony wąskoumysłowcu - otóż mam dla Ciebie nowinę: jesteś podręcznikowym przykładem rasisty.

prawdziwy przystojniak ale brakuje mi w nim męskości,niemniej jest piękny,chyba aż za ładny jak na faceta

CelineMarie

on jest słodki... cudowny... boski! *.* chciałabym go tak chociaż na jeden dzień... i też kocham "czarnych" i rzadko który mi się nie podoba! :)))))) i jego głos jak śpiewa <rent> mmm *.*

MaraSzrum

Matko, widzę, że nie tylko mnie zachwyca :D mnie się podoba w Equilibrium, lubię oglądać Chirurgów ze względu na niego eh. Był też w Ally McBeal, którą uwielbiam :D on tam rolę miał nieciekawą, ale sam w sobie ciasteczko.

Dzidzileyla

Dzięki dziewczyny, już dawno nie tarzałem się ze śmiechu.

użytkownik usunięty
aabraq

Fakt, to jest chore co tu piszą. Facet całkiem całkiem (chyba jedyny czarny jaki mi się w miarę podoba), ale no bez przesady :D Laseczki piszczą jak do puszystego kociaka a o tym jak gra - ani słowa. Bardzo mi się podobała jego rola w Chicago, taka niepozorna a jednak coś ujmującego było w jego postaci. W Equilibrium też był jak dla mnie całkiem przekonujący.

aabraq

To w takim razie poczytaj forum filmu "Łan dajrekszyn" albo "muzyków", którzy tam grają :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones