Terrence HowardI

Terrence Dashon Howard

7,2
12 498 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Terrence Howard

Czy ktoś wie czemu Terrence Howard nie zagrał w Iron men 2? Ciekawi mnie to, bo uważam że w zasadzie mógł chyba to zrobić i nie był w tej roli jakiś bardzo kiepski.

Ms_Paulla

Przyznam że też się nad tym zastanawiałem a rola byłaby nieco większa niż to było w pierwszej części filmu.

Ms_Paulla

nie dogadali się w kwestiach finansowych...

mephew

czemu im zawsze musi chodzić tylko o jedno ... :P

Ms_Paulla

niestety z tego co mi wiadomo, to Marvel niezbyt szanuje swoich aktorów. Przykłady tutaj to poza Howardem, także Edward Norton, czy Natalie Portman.

mephew

Edward Norton i Natalie Portman? O ludzie ... nawet oni?

mephew

ja słyszałem że Edward Norton nie chciał już zagrać więcej Hulka i dlatego kto inny go zagra a co do Howarda to szkoda bo zajebiście zagrał w tym filmie, a w 2 części czuć było niedosyt i brak jego osoby, a ten kto go zastąpił to taki caipowaty aktor jest, i całkowicie zniszczył jego postać filmową, gdyby Howard wystąpił w 2 części to byłby sens kręcić jakiegoś spin-offa o jego postaci, chyba gdzieś kiedyś był news nt. temat, a z takim aktorem jak Don Cheadle to można dramat kręcić ale nie film akcji

luki29

Norton to genialny i inteligentny aktor , który powinien mieć Oscara za ,, American History X '' ! Ale w Hulku 2 nie sprostał roli superbohatera ! Zagrał świetnie, ale to nie był film w stylu ,, X - Men first class ' '. A jeśli chodzi o rolę Howarda w ,, Ironmen 2 '' - to bardziej strata aktora, niż filmu , mimo fajnej chemii na ekranie z głównym bohaterem ;p

Gia_26

Kurcze, on wam się serio podobał w ironmanie? Mnie osobiście strasznie grał na nerwach- wciąż miałem wrażenie że świetnie poradziłby sobie w komedii, ale do roli wysokiego rangą wojskowego jakoś mi nie pasował. Może to przez akcent?

Merkurio

Mi tego akcentu brakowało w kolejnej części, nowy war machine jest o wiele gorszy :/

luki29

Don Cheadle to jeden z najbardziej uznanych aktorów na świecie geniuszu.

dziadborowy123

dobry żart

całe życie gra 3-planowe role Czarnych w filmach

sorry ale coś ci się pomyliło

na palcach jednej ręki możesz wypisać filmy w których zagrał główną rolę

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dziadborowy123

można być jednym z najbardziej uznanych aktorów na świecie grając 3 planowe role ? uznany bo się przewinął w paru filmach w roli czarnego ? chyba z Samuelem Jacksonem go pomyliłeś

dziadborowy123

najbardziej uznanych? pogrzało cie?

xadula

Oczywiście. Jasne musisz byc zlosliwy ale tyylko na idiote wychodzisz,.

dziadborowy123

Ty takie farmazony pie**olisz ziomek, ze brak slow

mephew

Natalie Portman to chyba w ciąży była albo grała w innym filmie, a Norton za dużo sobie liczył, a i Hulk z jego udziałem to była katastrofa

Ms_Paulla

http://www.reddit.com/r/todayilearned/comments/tmk0k/til_in_iron_man_1_terrance_ howard_rhodes_was_paid/

Ms_Paulla

Marvel mnie wkurza, twierdzi że za mało zarabiają i nie daje wystarczająco dużo kasy aktorom. Z tego co wiem to tyko Robert Downey Jr zarabia porządne pieniądze ale i tak musi o nie ciężko walczyć. Marvel na luzie zmienia aktorów do jednego bohatera.

użytkownik usunięty
Ms_Paulla

Kurde! Czy ktoś jeszcze tęskni za Rhodeyem w jego wykonaniu? Bo ja jakoś do tej pory nie przekonałem się do Cheadala! Nie żebym uważał go za złego aktora ale jakoś ta niespodziewana zmiana aktora w sequelach mnie kłuła w oczy strasznie! BTW uważam że RDJ i Howard zagrali najlepiej z całego filmu i naprawdę było czuć tę chemię że to kumple ;D Bardzo chciałem zobaczyć jak Howard przywdziewa zbroję War Machine'a ale cóż...taki jest showbiznes;]

P.S. Cheadle nie miał tego co mieli zarówno Howard jak i komiksowy Rhodey, mianowicie charakterystycznego wąsika ;D

Pozdro!

Zgadzam się w stuprocentach. Zrobili naprawde głupio, że zaangażowali kogoś nowego :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dziadborowy123

Bardzo dojrzała wypowiedź, gratuluję ...

No chyba żartujesz... Howard jest fatalny jako Rhodes... zresztą wszystkie role gra na jedno kopyto

Ms_Paulla

DLATEGO BO PODOBNO JEST ZAROZUMIAŁYM BUBKIEM I BUCEM, \
http://kulturawplot.pl/2015/12/28/terrence-howard/

Ms_Paulla

Wielkim błędem było danie mu największej gaży spośród wszystkich aktorów w pierwszej części Iron Mana... (za film dostał ponoć więcej niż Robert Downey Jr) Przez to nie zgodził się, gdy za drugą część zaproponowano mu mniej kasy niż za pierwszą. Gdzieś czytałem że również gwiazdorzył, chciał więcej scen i ogólnie sprawiał problemu reżyserowi, ale nie wiem czy to prawda.

W każdym razie jak dla mnie żaden z tych aktorów za bardzo nie pasuje do tej roli, jako że w komiksach ta postać była dosyć napakowana...
http://statici.behindthevoiceactors.com/behindthevoiceactors/_img/chars/char_960 8.jpg
(a Don Cheadle to przecież w ogóle chudzielec)

Ancient_Behemoth

w komiksach każdy jest napakowany... Ja wolę 1000 razy bardzie Don'a, bo jest po prostu dobrym aktorem, ma świetne wyczucie humoru i ogólnie ma bogatszą mimikę niż ta cegła Howard, który wygląda jakby był ostrzykany botoksem

Ms_Paulla

Osobiście wolę Don'a od Terrence'a. Pajacował i się doigrał powinni dać rolę Donowi od początku. Norton był okey, ale uważam że Bana był idealnym Hulkiem wersja Marka nie powala. Faktycznie sam Hulk w Avengers jest kozak, ale mam z nim problem jak z Peterem w wersji Tobey'a tzn nie kupuje go jak mamroczacego niepewnego Bruce'a. Żadny z niego Hero. Don jest świetny w Ironman 3, który jest dla mnie najlepszy z trylogii. Wiem olali temat Mandaryna, ale to jest do odkrecenia no może teraz już za późno bo Tony zszedł, ale zawsze może wrócić jak będą chcieli :) w końcu to tylko Film i mogą zaglawac jak chcą bohaterami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones