Terry O'Quinn

Terrance Quinn

8,6
9 147 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Terry O'Quinn

Przecież to nie jest jakiś Terry O'Quinn, to jest napewno John Locke

piokow0

lol mam nadzieję, że to jakaś głupia prowokacja. :P

They_Are_Not_You

ahahahaha leżę :) pewnie ci się pomyliło więc wyjaśnie Terry O'Quinn jest to aktor który gra Johna Locke'a w serialu "Lost" xd

piokow0

co wy gadacie?? to jest john locke przeciez odrazu widac po zdjeciu!!

ocbocbocb

lmao

John Locke to jest postać fikcyjna, którą gra Terry...

They_Are_Not_You

Terry gra John'a Locke w serialu Lost.!

em_mma

Przecież poznaje go !!! jestem pewny na bank !!! że to jest John Locke !!!
Co wy tu wkręcacie ?

Psyhe

Nie. To John Locke gral Terrego w Lost.

They_Are_Not_You

Nie dajcie się zwieść komunistycznej propagandzie! To nie jest Terry O'Quinn tylko świętej pamięci John Locke, znany również jako Jeremy Bentham! Ja się pod tym podpisuję, i żądam natychmiastowej (albo jeszcze szybszej) zmiany przekłamanych informacji.

They_Are_Not_You

NIE! wszyscy się mylicie ! to john lock gra terry'ego

morgana000

Wstydzili by się takie błędne informacje upubliczniać. Tak samo zamiast Benjamina Linusa, wyskakuje jakiś Emerson...

Tortuga033

Chciałeś chyba powiedzieć Henry Gale ;-)

wrzask_liter

Henry Gale to jego pseudonim. To jest Benjamin Linus syn Rogera Linusa.

piokow0

Zgadzam się, to jakaś pomyłka. Na zdjęciu dokładnie widać, że to John Lock. Apeluję to aktualizację tego profilu, albo napiszę do Pana Locka list, aby podał filmweb do sądu o zniesławienie.

KeyserSoze

Ludzie.. przecież widać ze ktoś tu sobie toczy beke xd

Emmbryo

To jest Terry O`Quinn, nie John Locke. John Locke, przedstawiciel oświecenia nie żyje :)

daszekk

Jak nie żyje, jak go nie dawno w serialu widziałem? Swoja droga nieźle się chłop trzyma - w XVII wieku jako jeden z pierwszych tworzył podstawy myśli liberalnej, teraz biega po jakiejś wyspie...

daszekk

Jak to: nie żyje? Co mnie ominęło? :O
<krótkikrótki>

piokow0

No nie poznają Johna..Ludzie proszę was..

piokow0

Potwierdzam, to jest John Locke.

piokow0

Tak jak napisał kolega parę postów w gorę, John Locke żyje bo zmartwychwstał i teraz mieszka na wyspie na stałe a Ben też tam jest a n ie jak gdzieś słyszałem w więzieniu za morderstwo...

rigodon123

Ludzie wy fikcji od świata realnego nie odróżniacie czy jak! xD

em_mma

Xdd

piokow0

hahhaa niesamowicie poprawił mi humor ten temat, po tak przerąbanym dniu xD

piokow0

Tak piokow0 masz absolutną rację to jest napewno John Locke poznaje po łysinie i po tym, że jeździ na wózku. Do modelatora: Panie coś pan zrobił. Nie widzisz na zdjęciu jak nasz John jest wkurzony na to, że ktoś nazwał go O'Quinnen. To trzeba jak najszybciej naprawić.

scary_crow

Rzeczywiście, to niesamowite.. Choć nie rozumiem, to wierzę.

lechmarian

Chyba niektórzy rzeczywiście się wkręcili, że to Terry O'Quinn.

Slawolo

Ostatnio widziałem się z Johnem. Kupił sobie nową parę traperów. Jest z niej bardzo zadowolony, bo nie przemakają i są bardzo wytrzymałe, zrobione ze skóry dzika. Teraz biega jeszcze szybciej po załomach skalnych na wyspie.
P.S. Dodał jeszcze, że się nie obraził za nazwanie go O'Quinnem, bo teraz jako Terry może być kapłanem w świątyni Dala Lamy. A jako Locke dalej buszowac w buredlach.

piokow0

to nie jest john lock to dym!

abedos

TO jest John Locke ! Ale z was znawcy , chyba widać na zdjęciu

Lecho1523

Tak jest, przyjrzałem się zdjęciu bliżej, ewidentnie postać na nim to John Locke!

endl3ss

Ja także nie rozumiem o co chodzi... Przecież widać, że to John Locke!!! Może zmienił nazwisko bo znowu powrócił na stały ląd? Coś jak Bentham? :D

funny

Na dodatek nie wpisali daty śmierci :/ Przecież Ben go zabił... Ten na wyspie to teraz jest DYM !

Lecho1523

Wpatrywałem sie w to zdjecie dłużej i zaczło sie coś kopcić

funny

It's not John Locke. It's my friend!!

:D

mexi_111

Widze że ktoś oglądał odcinek 5 , 6 seri :D

Uśmiech Johna bezcenny ;p

Lecho1523

No baaa:)
Z LOSTami na bieżąco! Już sie nie mogę doczekać następnego odcinka;)

Pzdr;)

mexi_111

kto jak kto, ale Terry w 6 sezonie po prostu wymiata! ;]

gnieciuch

Jaki Terry ? Nie daj się nabrać , John Locke nie żyje a Terry to postać fikcyjna :/

piokow0

Też go poznaje, to Jonh Locke we własnej osobie :) Znam go ze świetnej roli aktora Terryego O'Quinna w serialu komediowym pt "Życie". Kapitalna kreacja

aqu32

Także oglądałem ten serial :) Kreacja Johna Jockea jako Terry O'Quinn genialna !

Lecho1523

jaka kreacja, on grał samego siebie ...

nillvo

Locke gra samego siebie tylko w Lostach.

Lecho1523

Locke gra Terry'ego O'Quinna w takiej grze "Ludzki Żywot", tutaj nawet jest jej opis
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Ludzki_%C5%BCywot a tak to normalnie jest Johnem Lockiem.

piokow0

odświeżam temat, bo trochę się zakopał :) Wracamy do wątku: to nie Terry O'Quinn, to John Locke :)

drill90

No ale co tu duzo wiecej pisac ? zostalo juz ustalone i komisyjnie potwierdzine ze to John Locke

Psyhe

Cóż....
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/John_Locke

major555

Bo to było jak przeniósł się w czasie, spier*dolił z wyspy i został filozofem.

drill90

Bentham tak samo.

piokow0

Nie wiem. Pójdę zapytać Jacoba.

Lucas207

Ale czemu? On powie to samo, że to John Locke.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones