Thandiwe Newton

Melanie Thandiwe Newton

7,5
14 613 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Thandiwe Newton

Kurcze, nie wiem, czy ktoś już to zauważył. Ona jest łudząco podobna do Zoe Saldana. A właściwie to Zoe Saldana jest podobna do niej, bo była znana o wiele wcześniej z "Mission Impossible 2". Nie uważacie?

yadin

Dokładnie, są bardzo podobne. Thandie Newton ma ciekawszą filmografię, zagrała w kilku dobrych produkcjach (chociażby rola w "Miasto Gniewu"), ale nie wiedzieć czemu obie trafiają w moim przypadku na półkę "Zoe Saldana". Muszę zakodować nazwisko Thandie Newton.

yadin

Nie tyle Zoe Saldana co Shelley Conn

To jest dopiero podobieństwo!!!

ubersoldat

Słoń ci na oko nadepnął. Shelley Conn nie jest podobna do Zoe ani do Thandie.

yadin

Oglądając wczoraj Star Trek'a byłem pewien, że to właśnie ona a tu patrze "Zoe Saldana" i mówie 'co jest ?!' :D !!

miroll

No jeśli Saldana jest głównie kojarzona z rolami w Avatarze, czy Strażnikach Galaktyki to trudno spamiętać twarz.

yadin

No właśnie . To już trzy bardzo podobne aktorki. Co za tym idzie - nie są oryginalne, więc żadnej nie wróżę większej kariery. Ewentualnie wszystkie będą przez widza odbierane jako Zoe Saldana, bo ona jednak jest najpopularniejsza.

yadin

Obrotni listonosze są w tych usa

yadin

Właśnie przed chwilą oglądałam Mission Impossible 2 i też na początku myślałam, że to Zoe, dopiero jak spojrzałam na obsadę w programie tv to sie dowiedziałam, że to nie ona ;D Ale Thandie jest ładniejsza ;)

martoos16

dokładnie Thandiwe jest najładniejsza z tego rona i najzdolniejsza też - jedyna która jakieś głębsze emocje może wycisnąć a nie tylko akcja ,nawalanka jak Zoe.Btw. Krismovie jak już to listonosze są obrotni nie w USA a w Anglii.

yadin

kurcze, faktycznie :)

Lotta_Rosie

No tak.

yadin

ZGadzam się w pełni!

yadin

Miałem takie wrażenie oglądając Pokerzystów.

użytkownik usunięty
Luukasz

1.Thandie Newton
2.Zoe Saldana
3.Carmen Ejogo
To 3 najpiękniejsze według mnie ciemnoskóre w Hollywood :)

yadin

I jeszcze wygląda jak starsza wersja Lesley-Ann Brandt serialowa Maze z "Lucyfera".

yadin

Byłem pewien, że w Crash, Kronikach Riddicka, Star Treku czy Westworld gra ta sama aktorka. Dopiero teraz mnie oświeciło, gdy sprawdziłem filmografię Thandie Newton i nie znalazłem tam żadnego Star Treka. Do Avatara mi tylko nie pasowała, ale tam postać Neytiri ma dość subtelne podobieństwo, więc nawet Zoe z początku ciężko było połączyć z tą rolą bez patrzenia w obsadę filmu. Przypuszczam, że w Hollywood też się niektórym zdarzyło pomylić te 2 aktorki.

yadin

https://www.youtube.com/watch?v=zehVZ9iPtSY

yadin

Oglądając Westworld cały czas myślałem że to Zoe Saldana ,wyglądają praktycznie jak dwie krople wody...

SnakePissken

Tak samo miałem z Westworld :D

yadin

wszedłem tu tylko po to żeby zobaczyć czy ktoś to samo zauważył bo byłem pewny że w Westword gra Zoe.

h4r

Czyli są do siebie podobne.

yadin

chlopakowi powiedzialam ze to Zoe, przy oglądaniu westworld. Ugryzłam się w język jak weszłam na filmografię :)

panibozia

Większość się na to nabiera.

yadin

Mi też ona bardzo przypomina Zoe. Jak oglądam jakiś film z jedną albo drugą, to po jakimś czasie się zastanawiam czy to była Thandie Newton czy Zoe Saldana i nigdy nie jestem do końca pewna i muszę to sprawdzać:)

yadin

Sa bardzo podobne jak 2 siostry blizniaczki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones