Theo James

Theodore Peter James Kenneth Taptiklis

8,1
16 266 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Theo James

jako kobieta, mam do niego słabośc :)) ale niestety musze przyznać racje komuś kto zauważył ze on ma jedna minę...nawet w tej reklamie Hugo Bossa. Ale miły dla oka

ankas40

Aha, no bo skądś znałam tego gościa z reklamy. Twarz była znajoma i teraz już wiem, że to facet z "Niezgodnej". Co do urody, to się nie wypowiadam, ale faktycznie, minę to ma jedną. Takie zmarszczenie brewek i pseudogroźne spojrzenie spode łba. Niestety, wygląda wtedy troszkę jak obrażony przedszkolak. ;) Nie jest to jednak jego wina, niektórzy ludzie mają pecha i taką fizjonomię - w zawodzie aktora to musi jednak bardzo przeszkadzać, bo gra aktorska wygląda jak drewno. :(

shizonek

dokładnie :) chłopak ma ładną buzię a porównanie do przedszkolaka wyjątkowo trafne. Jeśli chcemy obejżec coś dla ładnej buzki to on. Jestem (byłam) wielkim fanem Mela Gibsona, ale to własnie ilośc obejżanych filmów z nim uswiadomiła mi własnie że on ma zestaw swoich min..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones