Thora Birch

Thora Renee Birch

7,4
4 780 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Thora Birch

yyy może ktoś mi wytłumaczy? Widziałem tę dziewczynę w 3 dobrych filmach 'Bunkier' 'American Beauty' oraz 'Ghost World'... a teraz co? Gdzie gra ta dziewczyna...? Bardziej znanych produkcji nie widzę, a co za tym idzie nie można zdobyć tych filmów. Co jest z THORA? Jest znakomitą aktorką. Jakieś niedobre przystopowanie w karierze ;(
bardzo szkoda

w4ffel

zgadzam się, też wypatruje tej aktorki z niecierpliwością ale ślad po niej zaginął

kolgrim

Fajnie zagrała w Hocus Pocus choć była wtedy małą dziewczynką:)

użytkownik usunięty
w4ffel

Też mi jej brakuje. Mimo wszystko oglądam z nią filmy pokroju "Train", ale wolałbym takie jak "Ghost World".


http://www.theguardian.com/film/2014/jan/23/thora-birch-hollywood-darling-disapp eared

http://www.pajiba.com/celebrities_are_better_than_you/whatever-happened-to-thora -birch-she-pissed-off-a-lot-of-people-thats-what-happened-to-thora-birch.php#.Uz LGl4Z3uzo

w4ffel

też jestem zaskoczona, grała w paru dobrych produkcjach kolo 2000 roku i pamiętam,że zrobiła na mnie i moich znajomych wrażenie, zawsze myślałam, że właśnie ona zrobi karierę obok Christiny Ricci, Kirsten Dunst i Julii Stiles(o niej też praktycznie cicho, kilka trillerów)... a tu cisza...

w4ffel

W latach 90-tych była dziecięcą gwiazdą. Wydawało się że po "American Beauty" i "Ghost World" ma przed sobą wspaniałą przyszłość. A tymczasem był to początek końca. Zastanawiam się czym ona zajmuje się na co dzień bo na pewno nie kręceniem filmu a z pudelka również jej nie kojarzę. Film z 2015 jak i "The Story of Bonnie i Clyde" nie powstały tak więc jej filmografię zamyka "Petunia"... i nie zanosi się na nową produkcję w najbliższym czasie. Wiem że ma w planach jeden projekt ("Three Lives") ale nie wiadomo kiedy i czy kiedykolwiek dojdzie on do skutku.

w4ffel

no szkoda, niby grała takie zakompleksione brzydkie kaczątka, ale miała w sobie to "coś"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones