Tim BurtonI

Timothy Walter Burton

8,3
21 573 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Tim Burton
azorcia27

Szkoda, bardzo do siebie pasowali :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
returner

To nie jest miejsce na wylewanie własnych żalów...

returner

Ciebie to wiele kobiet musiało odrzucić...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
azorcia27

pasowali do siebie idealnie ale co Burton woli sobie romansować z Evą Green wiedźma !!! Helena taka biedna i kochana. Mam nadzieje, że Helena będzie romansować ze swoim Johnnym a nie tracic czas na Burtona hahaha

AmandaRuda

Ponoć nadal się przyjaźnią i razem wychowują razem dzieci. Ale Helence taki romans się należy! (muhahahaha)

użytkownik usunięty
AmandaRuda

To chyba jakas glupia plota... bo watpie, zeby taka pieknosc jak Eva wybrala Burtona.
Zreszta, oskarzali ja juz wczesniej o romans z Deppem, a okazalo sie to klamstwem :)
Co do Heleny to szkoda jej, to naprawde oryginalna aktorka, ma zdolnosc bycia zarowno piekna jak i brzydka :)

CO Eva Green ładna ? powiedz gdzie ? jak ? kiedy _ ona jest obrzydliwa i podrabia moją ulubioną aktorkę Helene. Eva nie dorasta jej do pięt. Ona chce romansem z Timem zająć miejsce Helenki we wszystkich jego filmach !!!!!

użytkownik usunięty
AmandaRuda

Chyba troche przesadzasz... :(

aż tak nie przesadza Tim skrzywdził Helenke

ja ? NIGDY !

AmandaRuda

Ojojojoj biedactwo

AmandaRuda

Oni mają 2 dzieci. Rozstali się po przyjacielsku ale ja mam nadzieję że do siebie wrócą

AmandaRuda

cóż, Helena rozbiła małżeństwo Emmy Thompson z Kennethem Branagh... jej też łatwo nie było, tyle tylko z plusów, że oni nie mieli dzieci

azorcia27

zdołowała mnie wiadomość o ich rozstaniu :< rozstali się w Boże Narodzenie, masakra. tyle że myślałam, że to ona zdradziła jego. nie słyszałam nigdy tej plotki o Eve Green. mam nadzieję że jeszcze do siebie wrócą.

isobel

to jak w końcu było, gdzie można poczytać jakieś inf?

panna_x_filmweb

no właśnie nie do końca wiadomo jak to wyglądało.
ja gdzieś czytałam że to ona zdradziła jego, ale internet obiegły zdjęcia Burtona całującego się z jakąś blondynką. Helena jednak zdementowała plotki o jego zdradzie twierdząc, że to absolutny nonsens. możliwe że nikt nikogo nie zdradził i że po prostu im nie wyszło.
oboje nie są z tych co szeroko komentują swoje życie prywatne. jedyne co jest 100% pewne to to że nie są razem i że raczej do siebie nie wrócą :<

isobel

biorąc pod uwagę, że nie mieszkali nawet we wspólnym domu, tylko w dwóch obok siebie nawet mnie to nie dziwi... to artyści, na dodatek totalni ekscentrycy całkowicie pochłonięci pracą, zdarza się... Helena od dłuższego czasu wyglądała na bardzo smutną i poważną, teraz może odżyje :)

azorcia27

Mam nadzieję że mimo tego rozstania Helena będzie dalej grała w filmach Burtona. Bardzo mi pasuje do tych klimatów a obawiam się bo ostatnio w żadnym z jego filmów nie grała. Niby rozstali się po przyjacielsku ale nwm jak to będzie

Koteczequ

A wyobrażasz sobie pracowanie przez 2/3 miesiące po kilka/kilkanaście godzin z kimś, z kim byłaś przez 14 lat i sie rozstałaś? Nawet jeśli to rozstanie było po przyjacielsku? Nikt po tylu latach związku, mając 2 dzieci nie rozstaje się z partnerem bez wyraźnego powodu....

Patianna

A może tym powodem jest po prostu wypalone uczucie. Są bardziej przyjaciółmi niż kochankami i dlatego się rozchodzą, żeby każdy mógł sobie od nowa ułożyć życie uczuciowe, a pozostają przyjaciółmi...

azorcia27

przykre

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
azorcia27

to niesamowite...
jak bardzo mnie to nie obchodzi
i was tez nie powinno
co to za glupie myslenie typu "on jest utalentowanym rezyserem, ona utalentowana aktorka, jaka piekna pare tworza"
sprobujcie sobie uswiadomic, ze g... wiecie o nich i o ich zwiazku, widzicie wizerunek jaki pokazuja publicznie ale drogie dziewczynki, to nie jest nic osobistego, to jest powiezchowny obrazek, ktory znani ludzie pokazuja takim jak wy, ktorzy zyja zyciem gwiazd zeby hajs sie zgadzal,l zeby miec dobry pr
niektore paryt gwiazd laczy prawdziwe uczucie, a niektore tylko to udaja przed kamerami, bo pieniadze sa najwazniejsze, wiec przestancie pier.... kto jest piekna para i o ich zyciu osobistym, bo naprawde nie macie pojecia co jest naprawde, a co nie. praktycznbie kazdy zwiazek ma problemy male lub duze ale w przypadku gwiazd wy nie wiecie o tym nic, tyle co jakis spoec od pr uzna za przydatne do pokazania, a ci ludzie prywatnie we wlasnym domu moga sie rownie dobrze nienawidzic co kochac i nie ma to zadnego zwiazku z tym co pokaza takim jak wy, ktorzy zyja newsami o nich

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones