Titus Welliver

Titus B. Welliver

7,0
4 565 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Titus Welliver
Vangelis7

Mi się skojarzył z Paulem Adelstein - agent Paul Kellerman z "Prison Break", o dziwo obaj tam grali ale Titusa nie zauważyłam. Titus ma podobna dolną część twarzy do niego. Mendes ma zaś oczy takie jak Titus i ogólnie rzeczywiście jest podobny.

777temida

jakby dali zdjęcie z brodą to identyczni :D

Vangelis7

Bitch Please. Postawcie sobie Jamesa Nesbitta obok Wellivera.

thelastever

Cho***a! Rzeczywiście! Gdyby byli braćmi to bym się nie zdziwiła! Mają tyle wspólnych cech... Z tym, że Welliver ma ładniejsze oczy, czy może inaczej... ciekawsze :)

thelastever

Jamesa Nesbitta? Wy lepiej popatrzcie sobie na JR Bournea, bo jak słowo daję, wygląda z Titusem nawet nie jak rodzeństwo, tylko jak klony. Tylko darujcie sobie jego zdjęcie profilowe z filmwebu, bo jest stare, po prostu zerknijcie na jakiekolwiek ujęcie Bournea z "Teen Wolf", gdzie gra ojca Allison. Mega podobni, nawet głos niemal taki sam.

thelastever

Dokładnie! Nie odróżniam typów inaczej, niż po akcencie.

Vangelis7

Mnie on się kojarzy z Ciaranem Hindsem... Identyczny akcent i hmmm... podobny sposób kłapania, tzn. otwierania i zamykania ust podczas mówienia:P

Vangelis7

moim zdaniem podobny do Toma Sizemore'a

mazzmm

Też tak myślę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones