Toby Regbo

Toby Finn Regbo

7,6
3 015 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Toby Regbo

jakbym miała 16 lat to bym chyba umierała z miłości do niego.

kra_kra

heh. Dokładnie :)
Powalił mnie w Mr. Nobody

kra_kra

jest CHOLERNIE przystojny

kra_kra

ooo tak, mam to samo.... szalenie mnie to irytuje od pewnego czasu, ze jak tylko namierze jakiegos ciastka w filmie a potem sprawdzam w jakim jest wieku, okazuje sie, ze jest mlodszy... i to ma miejsce juz coraz czesciej...ehh...;p
a ogolem to jest znakomitym aktorem !:) czekam na jego kolejne filmy

użytkownik usunięty
kra_kra

Ja też :D Wróżę mu błyskotliwą karierę, nie tylko za fizyczność, ale głównie za grę :)

kra_kra

E tam, nie zwalaj na kontrfaktyczny okres warunkowy. Napisz: Chcę mieć 16 i zakochać się w nim.
Ja np. jestem facetem, jestem hetero i mimo to przyznaję, że chłopak ma w sobie coś takiego, że się chce ciągle na niego patrzeć. W MrNobody, zwłaszcza z Juno Temple stworzył super-magnetyzujący związek.

Cargha

Właśnie z Juno tak fajnie... pasowali do siebie...? Po prostu tworzyli parę, która miała taką fajną energię

kra_kra

Oglądając Mr. Nobody zadziwiło mnie jak bardzo jest podobny z wyglądu do mojego chłopaka!
Ten aktor jest "boski"

vinyl_lady

A mnie przypominał momentami Bena Barnesa... Może to przez te włosy, nie wiem... Ogólnie w Mr. Nobody chłopak wygląda zjawiskowo... Tak nietypowo, że ciężko oderwać wzrok, ale tutaj http://magical-menagerie.com/wp-content/uploads/2009/11/normal_q5qj7whn1j3i.jpg wygląda zupełnie inaczej i już nie tak ciekawie...

masquerade__

O nieehee, odkochałam się!;P

Mims

Hahah, made my day, dzięki!

Żeby tak w temacie - fakt, ciężko oderwać wzrok od młodego Nemo Nobody. Ogólnie niezła postać, więc miło, że aktor też niezły jeżeli chodzi o walory wizualne ; ).

MademoiselleDrama

Zgadzam się, młody Nemo Nobody ma w sobie magnetyzm i jest przeciekawą postacią ;) Ale... z kolei na dorosłego pana Nobody nie można róznież narzekać ;)

Joanam1901

Zgadzam się :D.. genialnie dobrali aktorów :>

kra_kra

Dokładnie o tym samym pomyślałam ;)

kra_kra

Ja myślałam, że on ma prawie 30...

kra_kra

Hm, czy tylko według mnie jest brzydki?

xpcx

Tak! xD

shadowhanter

Popieram! Przez niego zaczęłam bardziej zwracać uwagę na blondynów.. Achhh, boski..

kra_kra

mam 16 i umieram

kra_kra

'91 rocznik, ja jestem '93, więc mogę się w Nim bujać;P
Kuuźwa, oglądam Reign i się napatrzeć nie mogę!!!! Tzn. tam się roi od przystojniaków, ale On..
Jestem fanką brunetów, ale ten gnojek ma coś takiego w sobie, że nic tylko zgwałcić!! xD

kra_kra

Co za szczęście, że ja mam 16! :D
Trzeba Toby'emu przyznać, że ma zjawiskowe oblicze, pewnie po tacie Norwegu.
W Reign i Mr. Nobody zagrał wspaniale.

kra_kra

A ja bym nie umierała, wygląda jak owłosione dziecko, kompletnie niemęski.

kra_kra

i ja jestem takiego samego zdania!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones