Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 655 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

Tom Felton powinien zagrać w Zmierzchu zamiast Roberta Pattinsona...

akwincio

prawda!

akwincio

Zagra. Któregoś z wampirów... :) W kolejnej części.

użytkownik usunięty
nova

Fakt.

akwincio

Hmm...No Tom Felton rzeczywiście jest całkiem całkiem i na wampira to by sie nadawał. Ale Z PEWNOŚCIĄ nie na Edwarda, no prosze was!

klio666

Myślę, żeby to 100 razy lepiej zagrał od Edzia... :)

klio666

Byłby z pewnością lepszy od Roberta, który miał minę jakby połknął kij. Szkoda byłoby mi tylko żeby Tom marnował się na tak beznadziejny film.

Wentzy

Zgadzam się z tym. Zostałby uznany za kolejną gwiazdeczkę dla dziewczynek w wieku 12-16lat.

akwincio

Zamiast to może nie, bo osobiście uważam że na Edwarda się nie nadaje (chociaż ktoś powinien zastąpić Roberta), natomiast któregoś z wampirów powinien.

ladyneedle

A ja to widzę tak: Roba nikt nie dałby rady zastąpić, tylko on jeden może grać Edwarda ;p Ale na jakiegoś innego wampira Tom jak najbardziej się nadaje i nawet gdzieś czytałam, acz nie wiem czy to prawa, że ma zagrać Riley`a.

ewe22

Jak dla mnie, to Tom jest zdecydowanie ładniejszy od Roba, ale Rob ma w sobie takie 'coś', co pasuje do Edwarda xD
Ale chętnie zobaczyłabym go w Zmierzchu, bo jest naprawdę super ;]

akwincio

Wiesz co... masz calkowita racje, bylby idealny :))

xxx_55

Rob mi nie pasuje, ale myślę, że Tom by mi się nie spodobał w roli wampira. No, ale rola w Zmierzchu otowrzyła by mu zapewne drzwi w ameryce :)

unfeeling

Jakby ktoś chciał wiedzieć Tom zgłosił się na casting do trzeciej części do roli Rileya(przyjaciela Victorii) ,ale niestety go odrzucili.Choć niektórzy typowali go do roli Aleca i niestety też nic z tego nie wyszło

checkmybrain

no to szkoda, myślę że dobrze by mu poszło.

akwincio

No, to byłyby niezłe jaja podejrzewam;)

WhiteDemon

ja tez go baaardzo lubię, i na pewno zagrał by lepiej od pattinsona, porównując go nawet jak zagrał w księciu. to było mega.
a to ze nie dali mu roli aleca ani riley'a to tylko jedno:
debile . tylko traca :D

karla2380

Według mnie nadawał by się na wampira w Przed Świtem dużo ich tam będzie to kto wie ;P Ale na Edwarda nie. On jest taki...no Robert jest pod względem wyglądu dla mnie idealny do tej roli i nie zmieniłabym go na Toma.

akwincio

Tom Felton jest o wiele przystojniejszy i bardziej utalentowany niż Robert Pattinson...;) No może Edwarda nie zagrałby....., bo Edward jest taki NUDNY...;/ Ale jakiegoś ciekawego wampira mógłby...;)

Szkoda , że jednak nie zagra tego Rilley'a...;/

Uwielbiam GO !!! xDD

Jasperek123443

No co wy, Pattinson niech zostanie gdzie jego miejsce. w roli NUDNEGO i STRASZNIE NUDNEGO Edwardzika.
A Malfoy mógłby zagrac, tak jak Cam Gigandet przystojny czarny charakter. :*

strawberry95

Przepraszam, nie Malfoy, tylko Felton xD xD

akwincio

śliczny jest, śliczne śpiewa, bosko gra.... i ma dziewczynę:(
ale i tak go kocham!

halfblood_princess

yes! On jest po prostu NIEZIEMSKI. <33
Kocham go. Przystojniaczek i zajebiście gra Malfoya.

czekoladoweserce

Jest świetny, bardzo go lubię, ale nigdy nie chciałabym zobaczyć go w takiej porażce ja Zmierzch. Przestańcie. : )) Tom jest świetny < 33

qnna

Pewnie że jest świetny. I taki przystojny. xd.
<333 Lecz do roli Edwarda raczej by nie pasował.
Ale jakiegoś złego wampira to zagrać by mógł.
:pp

akasia10

Aż bym obejrzała tego gniota ze względu na niego.

akwincio

Ludzie nie róbcie tego, biednemu chłopakowi... tylko by się zmarnował w takim filmie :)

akwincio

Marnować tak dobrze zapowiadający się talent?! "Zmierzch" to kicz w najczystszej postaci! Popieram Yume: Nie róbcie tego chłopakowi...

akwincio

To prawda ^^ Tom jest super aktorem, już za dobrym na Zmierzch czy inne takie :)

Shia_Yu

Masz rację, Zmierzch to gówno. Tylko aktorzy pokroju Pattinsona i Stewart nadają się tam.

blueberry_4

Zmierzch po prostu jest klapą przez reżyserów. Nie mówicie, że to jest coś okropnego, da się obejrzeć, ale wrócić do tego to już raczej nie. Jeśli Tom miałby zagrać kogoś w Zmierzchu to tylko kogoś z Volturi. Może brata Jane. Ale, prawde powiedziawszy, nie potrzebny mi tam Felton. Niech znajdzie jakiś poważniejszy film, który będzie do niego pasował, a nie żeby był znany z czegoś co połowa świata ubóstwia a druga połowa nienawidzi.

ewcia20212

Popieram wypowiedź wyżej.
Gdyby zagrał w tym filmie (swoją drogą oglądałam tylko w część Zmierzchu, dalej nawet nie miałam ochoty) to dostawałby listy od psychofanek o tym jak go gwałcą... I po co mu to?
Nie mogę się doczekać Feltona w jakimś poważnym filmie <3

akwincio

Może nie zamiast Roberta ale zamiast Xaviera Samuela który grał Rileya...w książce Riley był blondynem... Tom w blond włosach wygląda świetnie *_________* i rola też niczego sobie ;>

MonikaFromComton

Ja bym go raczej chciała zobaczyc w jakiejś poważniejszej ciekawszej produkcji a nie w tym gniocie zmierzchu.
Szkoda by go było,ba ma chłopak talent aktorski.

MonikaFromComton

przecież pierwsza propozycja do roli Rileya był własnie Tom Felton ;))

akwincio

Uwielbiam Toma jednak nie pasowałby do roli Edwarda..
Edward jest osoba nudna a Tom raczej nadaje się do grania złych postaci..
Poza tym Zmierzch wywołuje wiele kontrowersji w większości jest uważany za gniot szczególnie wśród osób płci męskiej,wiec Tom straciłby kilka punktów gdyby tam zagrał (szczególnie Edwarda)

kwiatuszek446

własnie oglądałam sobie jego zdjecia w wyszukiwarce . i on na prawde jest bardzo ładny i sexowny ma w sobie coś takiego pociągającego .

burok95

nienawidze pattinsona a on jst nisamowity !!!

akwincio

zgadzam się! rany -> uwielbiam go!! :*

akwincio

Popieram :D

akwincio

Bardzo lubie Toma i uważam że jest bardzo dobrym aktorem, i na pewno o wiele lepiej zagrałby Edwarda, ale aż żal marnować jego talent na coś takiego jak Zmierzch! Całkowicie zgadzam m.in. z qnną, Yume i Werefroggie. Zdecydowanie wolałabym zobaczyć go w jakiś innych produkcjach :)

akwincio

szkoda by marnował się w takim gniocie jak Zmierzch

użytkownik usunięty
Anda00

On powinien zagrać Rileya.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones