Tom Felton

Thomas Andrew Felton

8,1
25 541 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Felton

Przeczytałam na jednej z angielskich stron, że w startującym w październiku kolejnym sezonie serialu The Flash nasz Tom ma grać detektywa i poznać sekret Barry'ego z którym się zaprzyjaźni. Cudownie!

ola_zahora

Tak nasz Tom gra w nowym sezonie serialu The Flash.Wciela się w Juliana Dorna eksperta od Meta ludzi.Podejrzewa,że Barry Allen nie jest tym za kogo się podaje (będzie podejrzewał iż Barry może być Flashem) i działa razem z nim w Departamencie Policji w Central City. Jak na razie stosunki Juliana i Barrego nie są zbyt przyjazne ;)

ola_zahora

Oczywiście wzmianki w jego portfolio Filmwebowskim nie ma najmniejszej. Filmweb ma refleks ślimaka. Może ktoś z was wie gdzie trzeba zainterweniować żeby dodali rolę ???

mordarg

Zgłaszanie wniosków do filmwebu mija się z celem. Kilka razy próbowałem ( poprzez komentarze )... nie odnosi żadnego skutku. Co więcej w obsadzie The flash wyświetlanej przez filmweb też nie jest wymieniony. Poziom strony jak i podejście redakcji do forumowiczów jest dla mnie co najmniej żenujące. Tak jak napisałem: nie znalazłem innego sposobu zwrócenia uwagi filmwebu jak tylko poprzez komentarze, przepraszam że nie mogłem pomóc.

krejzol75

A czy ktoś z Was wie, czy jego rola w tym serialu ma się skończyc tylko na 3 sezonie, czy jednak dalej w nim zostanie? Bo słyszałam już różne pogłoski

ISeeFire21

Serial jest wymieniony w jego filmografii ale jako występ gościnny. Bezsens.

Strefa52

No właśnie. Do tej pory uważałam, że z gościnnym występem mamy do czynienia, jeśli w grę wchodzą 1- 3 odcinki góra. Ale Felton jest już od początku sezonu...

Strefa52

Ok to mam pytanko. Serial CAŁKOWICIE nie w moim stylu. Chcę zobaczyć go tylko dla Toma aby sprawdzić jak poszła mu ta rola. Które odcink w którym sezone mam oglądać?
Będę mega wdzięczna za odpowiedź. <3

ola_zahora

No właśnie tak oglądam i widzę Feltona, wbiłam, żeby się upewnić. :D Fajnie wygląda.