Tom Hanks

Thomas Jeffrey Hanks

8,8
163 974 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hanks

Tom Hanks to taki aktor który wg mnie nigdy dobrze nie zagra danej postaci. Jak widzę go w filmie to wiem, że będzie to film o Tomie Hanksie. Postacie grane przez niego są zawsze takie same.

Verratti

dokładnie, dlatego nie przepadam za nim jako aktorem, zwykle gra takie poważne, drętwe postacie

lolcarolinee

Raczej na pewno nie sa takie same.

Mick1947

nie są, ale dobrze wiem, o co autorowi chodzi... sama niedawno pisałam o geniuszu Hanksa, gdzie tak naprawdę nie jestem do dzisiaj pewna, czy on jest faktycznie taki utalentowany jak myślę, czy po prostu wszystkich oszukuje, bo gdyby przyszło mu zagrać rolę kanalii, to mogłaby z tego wyjść komedia... jego bohaterowie są krystaliczni, nie kojarzę ani jednej jego roli, gdzie nie czułabym sympatii do jego postaci, więc być może, Tom Hanks przez całe życie gra siebie samego

Verratti

Na początku chciałam zaprzeczyć, bo to przecież Tom, niemalże żyjąca legenda Hollywoodu, ale po zastanowieniu się musze przyznać autorowi rację. Tom zawsze gra Toma.
P.S.
Czyż nie za to go kochamy? ;)

milka421

Chyba tylko w Forest Gump zagrał wyśmienicie. Ostatnio obejrzałem długo odkładany Apollo 13. Patrze, a tam klawisz z Zielonej mili :)

Verratti

Może nie zawsze, kilka ról mu się udało

Verratti

morda

Verratti

To samo mam z Krystyną Jandą.

Verratti

Prawda!

Verratti

Zabawne, bardzo zabawne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones