Tom Hanks

Thomas Jeffrey Hanks

8,8
164 074 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hanks

Przed chwilą gdy to pisze do wiedziałem się ze bardzo ciężko jest obecnie z tomem...nie dość ze nie wiedziałem ze ma cukrzycę typu 2 to na dodatek dowiedzialem się ze teraz stan zdrowia jego który i tak był od jakiegoś czasu i tak zły to jeszcze się teraz pogorszył...no cóż mam nadzieje ze się wykaraska z tego choć czuje ze wkrótce możemy go pożegnać a lubię go ostatnio mi się kojarzy z rolą w filmach na podstawach książek dannego Browna gdzie go najczęściej widuje i którą zyskał moją większą sympatię niż przed tymi filmami...Trzymaj się tom mimo wszystko!

dj_carlos

I nie zagra wtedy w toy story 4 :(

dj_carlos

Kurcze, nawet nie wiedziałam że choruje. Nic o tym nie słyszałam.

użytkownik usunięty
dj_carlos

To bardzo smutne że się chłopina już sypie i niestety widać to po nim fizycznie:( To jeden z najbardziej sympatycznych aktorów w Hollywood. Podobną sympatię i zaufanie budzie we mnie chyba tylko Mary Elizabeth Winstead. Nie znam tych ludzi osobiście ale gdybym miał ich za sąsiadów to powierzyłbym im swoje koty pod opiekę, dał nakarmić psa gdybym go miał a nawet pozwolił zajrzeć do kurnika. Nawet mój kogut uwielbiałby Toma Hanksa i nie skoczył mu na głowę.

użytkownik usunięty

Hanks o swoich wysokich zarobkach - "Możesz mieszkać w największym i najpiękniejszym domu na świecie i jeździć najlepszymi samochodami, ale to i tak nic nie znaczy, jeśli jesteś nieszczęśliwy".

"Nawet mój kogut uwielbialby Toma Hanksa i nie skoczył by mu na głowę" hahaha dobre ..szkoda tylko ze na zwierzęta nie mamy wpływu by lubiły te osoby co i my..pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones