Tom Hanks

Thomas Jeffrey Hanks

8,8
163 269 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hanks

Tom ma w sobie cos takiego dobrego. Nie przypominam sobie, żebym widziła go w jakiejś
negatywnej roli, ale nie o to chodzi. On ma w sobie cos takiego..., cos w oczach. Dobroć,
delikatność, nieporadność. Bardzo lubie tego aktora:))

Fenus

Dokładnie idealnie go opisałaś :)

Fenus

Negatywna rola ? Proszę: Ladykillers. Trudno uznać go tam za postać pozytywną. JEst zwykłym oszustem i złodziejem i podżega do zbrodni

armarange

Ale to przecież komedia, a w komedii nawet czarne charaktery są na swój sposób sympatyczne albo przynajmniej nie tak bardzo groźne ;-)

edziuniek

Zawsze możesz sobie zracjonalizować to co napisałem ;-) Faktem jest że nie zagrał pozytywnej roli.

armarange

w Atlasie Chmur zagrał dwa lub trzy czarne charaktery :D

killfrenzy8282

Tak. Ale nadal kojarzy się miło, łagodnie. To chyba coś w oczach. I do tego lekko zachrypnięty głos, jak w reklamie Werters Oryginal:)

Fenus

Udowodniłaś że to jest prawdziwa miłość.

Fenus

W pelni sie zgadzam, do tego swietny aktor i czasem jak gra skrzywdzonego to az sie chce go przytulic i pocieszyc ;) jeden z ulubionych!

paczi88

Chcą kupić mu Fiata :D
http://www.tvn24.pl/katowice,51/jest-juz-maluch-dla-toma-hanksa-zabytkowy-kosztu je-8-5-tys-zl,704232.html
"Maluch" dla Toma

Fenus

Moim zdaniem kapitalny był w Drodze do zatracenia. Hanks jako gangster wypadł po prostu świetnie.

Wujek_John

Zgadzam się w stu procentach.

Fenus

Duża w tym zasługa JONATHANA DEMME i operatora TAKA FUJIMOTO, którzy skierowali kamerę prosto na niego i ten, patrząc prosto w obiektyw, po prostu musiał przestać błaznować i zagrać serio, zagrać najdojrzalszą rolę w karierze, w "FILADELFII". Od tamtej pory to był już inny człowiek, inny aktor.
Goodbye horses!
http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

Fenus

No właśnie. Mówi się, że dobry aktor każdą rolę zagra, ale jego ciężko wyobrazić sobie w roli czarnego charakteru... Chociaż... Pamiętacie Robina Williamsa? O nim też można było coś takiego powiedzieć, a jednak zagrał psychopatę w "One Hour Photo"? Z jakim skutkiem to już niech każdy sam oceni.

mar_cinek2

A ogladałeś z Tomem jeden z ostatnich filmów The circle/ Krąg?
Tam niby pozytywną postacią nie jest, nie jest też jakiś tam bardzo zły, ot przebiegły lisek- tak właśnie go postrzegam. To mógłby być najbardziej negatywny mój odbiór jego osoby.
Hehh choć....pozory mogą mylić- przykład to Kevin Spacey. Jednak tego pana nigdy nie lubiłam. Dla mnie był jakiś odpychajacy.

Fenus

Niestety nie widziałem, ale w tej sytuacji muszę nadrobić ową zaległość - dziękuję za namiary na ten tytuł

mar_cinek2

Skoro już nadrabiasz zaległości to poprawiam - psychopate zagrać najprościej. Jest to dosłownie najprostsza pod względem umiejętności aktorskich rola. Powie ci to każdy kto choć troche liznął aktorstwa.

mar_cinek2

I Bezsenność z Pacino.

Fenus

Racja :)... dobroć, delikatność, nieporadność... tylko dlaczego w każdej jego roli? osobiście dla mnie - jest to cholernie nudne i przewidywalne.



Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Jason_Bourne_2

I do Grecji sobie zwiał

Fenus

Zgadzam się w 100%

Fenus

Miałem o nim identyczne zdanie, ale jak się był i jest tylko świetnym aktorem, bo w życiu bardzo daleko mu do miana "sympatycznej osoby"

Fenus

Już nieaktualne Elvis, zły krwiopijca, ale zagrał super

Fenus

A ja mam wrażenie że ostatnio stał się strasznie antypatyczny albo po prostu przestał ukrywać prawdziwą naturę. Co chwilę widzę fragmenty z jego ostatnich wywiadów ,na których wydaje się wiecznie w*ukrwiony. Jego reakcje na żarty Rickyego Gervaisa na Globach też pokazują że ma ego wyrąbane w kosmos. Do tego wcześniejsza akcja z podejrzeniem o pedofilię i natychmiastowym wyjazdem do Grecji.... Lubię go za wiele ról, chociażby Forresta i Langdona, ale coś mi u niego nie do końca pasuje. W dodatku rolę w Elvisie położył totalnie,był najsłabszym elementem filmu, spodziewałam się czegoś lepszego po dwukrotnym laureacie Oscara

Rocketqueen_19

Fajnie, że ktoś to tu napisał. Maska sympatycznego starszego pana, jakże skuteczna, sądząc chociażby po treści tematów o jego osobie, nie jest na szczęście w stanie zakryć przebłysków prawdziwej natury o jakich wspomniałaś.

Fenus

hanks to pedofil i zwyodnialec, takze ten...

Fenus

A mi on zawsze wygląda na gbura i dupka, mimo dobrych ról. Ciekawe jaki jest naprawdę xd