Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 052 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

według magazynu Glamour. Pokonany przez Benedicta Cumberbatcha na 2 miejscu (to jeszcze rozumiem) i jakiegoś Jamiego Dornana na 1 miejscu (tego nie rozumiem, nawet nie znam kolesia...........)

Pierwsza dwudziestka wygląda tak:
1. Jamie Dornan
2. Benedict Cumberbatch
3. Tom Hiddleston ♥
4. Robert Pattinson
5. Henry Cavill
6. Theo James
7. Harry Styles
8. Jamie Campbell Bower
9. Jared Leto
10. Pharrell Williams
11. Liam Hemsworth
12. Johnny Depp
13. Chris Hemsworth
14. Ian Somerhalder
15. Charlie Hunnam
16. Richard Armitage
17. Zayn Malik
18. Alex Turner
19. David Gandy
20. Orlando Bloom

Very_Bad_Wolf

Jak dla mnie całkiem spoko, według mnie to powinno lecieć tak:
1. Tom Hiddleston
2. Benedict Cumberbatch
3. Rayan Reynolds
4. Robert Downey Jr. (bardziej ze względu na charyzmę)
Na tym skończyłaby się moja lista :D

Fatili

Ok, zgadzam się z tobą, ale jeszcze gdzieś bym wcisnęła Chrisa Evansa i Sebastiana Stana.

kasiaax33

Rzeczywiście zapomniałam o Sebastianie i Chrisie :o No to będzie tak:

1. Tom Hiddleston
2. Benedict Cumberbatch
3. Rayan Reynolds
4. Sebastian Stan
5. Robert Downey Jr.
6. Chris Evans

Fatili

Hahaha, no i z tym się całkowicie zgadzam! :D

Fatili

Tak naprawdę to u każdego z panów chodzi głównie o charyzmę, charakter, to coś, co przyciąga. Gdybym nie widziała żadnego filmu z Tomem, a w przypadku Benedicta, gdybym nie widziała Sherlocka, w życiu nie powiedziałabym, że są przystojni. Po wyguglowaniu zdjęć panów stwierdziłabym, że są ok i to wszystko. A tak za nimi szaleję.

Very_Bad_Wolf

Moja trójka natomiast wygląda tak:
1. Tom Hiddleston
2. Benedict Cumberbatch
3. Mads Mikkelsen (wiem wiem, że nie ma go w 20stce)
<3

Very_Bad_Wolf

Jamie Dornan to ten z 50 twarzy greya... ohyda :( Tom najlepszy ♡ i Jared Leto oraz oczywiście Robert Downey Jr. :)

alicjasoczynska

Nie dziwi was to? Koleś został najseksowniejszym facetem zanim ten film o Greju trafił do kin, przecież nikt go z niczego innego nie kojarzy... jaka kampania reklamowa...

Very_Bad_Wolf

Mnie już denerwuje to, bo wszędzie jest tylko 50 twrazy Greya. A czytałam, że to taka beznadziejna produkcja.

Very_Bad_Wolf

Dla mnie powinno być tak:
1. Jared Leto
2. Sebastian Stan
3. Tom Hiddleston
4. Ian Somerhalder
5. Robert Downey Junior
6. Luke Evans
7. Orlando Bloom
8. Johnny Depp

Dalej niech se leci jak chce :D
Nie mam pojęcia skąd tam się wziął Campbell, Styles i Pattinson ;-; i to przed Jaredem ;( to jest smutne xd i jeszcze tam jest Malik ;-; Boże w tych chłopcach zero seksowności xd ale kto jak woli ^^

Neverli1996

Mam nadzieję, że 1996 to data twoich narodzin bo może jeszcze nauczysz się pisać po polsku. Choć w wieku 19 lat już powinnaś umieć. Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby brać pod uwagę i przejmować się tego typu rankingami i jeszcze komentować wyglad innych ludzi "ohyda", może wy pokażcie swoje buzie to też je chętnie ocenimy. Nic dziwnego, że Heiddleston czy Cumberbatch nie są często traktowani poważnie bo ich armia fanek to babki, które tylko o ich wygladzie ptrafią gadać. Zwróccie uwagę, że najwięcej odpowiedzi jest pod tematami jaki to on piękny, przystojny i wspaniały a w tematach o jego aktorstwie zazwyczaj cisza. Albo z tematu jego kunsztu aktorskiego i ról i tak szybko przechodzicie na temat wyglądu. Żenada

Frida_filmaniak

96 to nie mój rocznik ;)
moje 99 było zajęte, więc wzięłam pierwsze co mi wpadło do głowy, ale powiem tak:
Cumberbatcha i Hiddelstona nie miłuję ;) chociaż Toma uwielbiam :D
A jeżeli chodzi o te rankingi - znalazłam ten temat przypadkowo, udzieliłam się tylko i wyłącznie chcąc ukazać swoje zdanie :) więc nie wiem w czym problem?
A jeśli chodzi o Jareda Leto i Sebastiana Stana to miłuję ich za charakter, grę aktorską i wygląd ;P Jareda jestem psychofanką ;-; ojj Echelon kocha zawsze ;)
Ale nie pojmuję Twojego bulwersu, gdyż mamy prawo wyrażania swojego zdania, nikt nie zabroni ^^
A jeśli chodzi o "ohydę" hejże, gdzie ja to napisałam? :D Nigdzie!
Napisałam tylko i wyłącznie, iż Malik i Styles nie są ani seksowni, ani przystojni ;) aczkolwiek nic do nich nie mam, ponieważ moja siostra cioteczna jest ich wielką fanką, ale oni są na chwilę, niedługo nadejdzie koniec ich zespołu, nic do nich nie mam jak i do Biebera ;)
I jeszcze jedno - zauważ to, że Malik i Styles nie są aktorami! ^^
To smutne i komiczne zarazem.
Pozdrawiam.
P.S. Nie mam w zamiarze kłótni, nie mam na nie czasu ;)

Neverli1996

Wiem, że to nie ty napisałaś o ohydzie i nie miałam celu odnosić do ciebie wszystkiego co napisałam. Po prosatu ty napisałaś ostatni post więc na niego odpowiedziałam. Jedynie to o twoim wieku było do ciebie bo trochę kiepsko piszesz a sądzę, że dobrze by było gdybyśmy dbali o nasz ojczysty język. Może i jestem trochę zbulwersowana bo przykro mi, że na dobrych aktorów patrzy się przez pryzmat armii fanek, które się tylko zachwycają ich wyglądem i piszą peany pchwalne na ich cześć. Na filmwebie jest to widoczne jak na dłoni. Dużo starsza od ciebie nie jestem ale jednak pamiętam jeszcze czasy kiedy się tu wchodziło gadać o filmach i jak każdy ramol uważam, że kiedyś było lepiej, tylko dlatego napisałam taki post:)

Frida_filmaniak

Wchodzę w następny temat - o, jaka niespodzianka!
Ale wiesz, ile błędów interpunkcyjnych popełniłaś w swoim poście? Przed spójnikami więc, bo, a należy postawić przecinek :> Nie chcę tego nazywać hipokryzją - to paskudna sprawa - ale wszystko na nią wskazuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones