Tom HollandX

Thomas Stanley Holland

8,5
54 527 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Holland

Mówię o Niemożliwe. Ok, nominacja do Oscara dla Naomi Watts jest uzasadniona, McGregor świetny aktor, wiadomo, ale ich kreacje pozostają w cieniu roli Toma. Chłopak był niesamowity! I to w tak młodym wieku. WOW.

Będzie z niego świetny aktor.

Metropholis

Cholera, ale byk. Powinnam napisać "reszcie aktorom". Ech, ten język polski...

Metropholis

"chłopak ukradł reszcie aktorom film" to dopiero zdanie z dupy.

Chłopak ukradł film pozostałym aktorom lub reszcie aktorów.

Artemisek

Ok, Dzieki.

Artemisek

No ej ale przeciez napisałam "reszcie aktorów"!

Metropholis

"Reszta aktorów" była poprawna, ale "film" powinien znaleźć się w środku.

Artemisek

Dlaczego? Myslałam, że język polski jest na tyle elastyczny że akurat szyk w zdaniu nie jest ściśle określony. Mówie oczywiście o przypadku mojego tematu wątku, nie dosłownie każdym.

Metropholis

Najwyraźniej nie jest.

Artemisek

No cóż, w mojej głowie to chyba lepiej brzmiało :p

Metropholis

jaki film?

krzys1u

Niemożliwe.

Metropholis

Spoko, że go nawet z tego filmu nie pamiętam. 6 lat później nadal słabo. Wybitnie irytujący.

m_m1902

No spoko.

Metropholis

Nie znam filmu. Jako Spiderman nie wydaje się zbyt przekonujący. Taki trochę ciągle przestraszony chłopak.

RadoslawKamil

taki jest Peter przeciez

Metropholis

Genialny w roli Spider-mana

Metropholis

Pamiętam, jaka byłam nim zachwycona tych kilka lat temu (chyba minie zaraz z 7), wychodząc z kina Atlantic po Niemożliwym. Niestety dzisiaj uważam, że rozmienia się na drobne przez marvele. Moze i dają mu kupę pieniędzy, stać go na rolexy, czym chwalił się nawet w jakimś wywiadzie na czerwonym dywanie, ale jak czytam, że odrzucił rolę chyba jednego z głównych bohaterów w 1917 to mnie szlag trafia. Idę w poniedziałek to ocenię młodego lannistera, ale nie ukrywam, że wolałabym zobaczyć w tej roli Toma :/

tolerancja91

Wykorzystuje szansę, którą dał mu los i tyle. Marvele to dobry środek na odświeżenie kariery albo ruszenie jej z buta. W przypadku młodych aktorów to drugie to szansa, którą glupio byłoby zaprzepaścić. Tym bardziej, że nikomu to kariery na przyszłośc nie przekreśla.

Spójrz na Scarlett Johansoon. Tylko odpoczęłam od Marvela i bach, świetna rola i od razu nominacja oscarowa. Chris Evans też zrobił fajny skok w bok jako reżyser. Nie wspomnę już o Downy Jr dla którego Iron Man to już w ogóle szansa na drugie życie jako aktor i jako człowiek także (kto zna jego narkotykowe ekscesy ten wie, ile znaczy dla niego ta rola). Także git.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones