Tom Hulce

Thomas Edward Hulce

8,8
3 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hulce

Oczywiście, był nominowany do Oskara, ale nie jest tak bardzo znany. Nie gra w obecnie w żadnych znanych filmach i wgl. Myślę że po "Amadeuszu" miał naprawdę sporą szansę na sukces.

milla_10

złota szufladka :-/

Bondman

wg mnie w Amadeuszu był strasznie irytujący, Bardziej mnie drażnił niż zachwycał, ale już w innych filmach oglądało się go strawnie.

zulombo

Może pisałem to już ale on chyba jak wynika z końcówek w opisie woli teatr.

Bondman

A wielka szkoda że rzadko daje się na mówić bo po obejrzeniu filmu "Dominick i Eugene" jestem pewny że kiedyś dostałby Oscara.
Choć z jednej strony dobrze jest grać mało ale jak już to w czymś niezłym a nie chwytać się wszystkiego.

zulombo

Taki właśnie miał być w tym filmie

LittleGatsby

Milos Forman jest zbyt wybitnym reżyserem, żeby pozwolić sobie na tak świadomą wpadkę. Dlaczego nudne postacie w komediach są śmieszne? Bo jakby były nudne, to film byłby nudny. Z tego samego powodu irytujące postacie częśto w filmach są odpuchające, ale nie irytujące, bo analogicznie byłoby to irytujące.

zulombo

Po pierwsze to aktor z reguły sam kreuje swoją postać z uwzględnieniem wskazówek reżysera. Nie wiem, mnie nudne postacie w komediach nie śmieszą. Kwestia gustu. Hulce miał zagrać szaleńca, który nie liczy się ze zdaniem otoczenia. Widocznie masz podobne podejście jak Salieri. Jego Mozart również irytował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones