Tomasz Karolak

Tomasz Paweł Karolak

5,8
38 130 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Karolak

Natomiast pomijając wszystko, opcje polityczne, które mam w dupie, to Karolak jest bardzo dobrym aktorem w swoim emploi. Jest znakomitym aktorem charakterystycznym i komediowym.
A pisuarowym hejterom kij w oko.

Karina_15

Buahhaha karolak I dobre aktorstwo. Dobre. Z resztą twój nick mówi wszystko...

ShaQ_3

Szczerze to przestałem go szanować jako człowieka od czasu kiedy o mało nie rozjechał mnie wraz z moją żoną na pasach przy cmentarzu Powązkowskim przejeżdżając w dniu Wszystkich Świętych przez przejście dla pieszych a my byliśmy już w połowie drogi a on z otwartą szybą przejechał nam po palcach popalając swojego cienkiego papieroska patrząc na Nas z pogardą... nigdy tego nie zapomnę a tak go lubiłem jak grał a teraz przełączam kanały jak go widzę. Pozdrawiam i nie jestem z PIS
Wawrzyniec

Karina_15

"Widzę hejt na" pisuary "ze strony" Karina_15 to u niej normalne. "Taki sort"

Powiedzcie, jak to jest ze ci co najbardziej krzyczą odnośnie Hejtu sami Hejtują dość mocno.
Karino, nie można walczyć z agresją u innych samym będąc agresywnym. Nie można obrażać innych tylko dlatego że mają inne zdanie niż ty. A najważniejsze, to nie można szuflatkować ludzi tak jak ty to robisz.

Swoją drogą. Taka agresja w twoim komentarzu jak gdyby zła ocena twórczości Karolaka na tym forum zabodła ciebie osobiście. To twój, sąsiad, kochanek, wujek, ....?

Karina_15

Ja też bardzo go lubie :) Fakt ,że troche go za dużo i chciało by sie zobaczyć w filmie ,,nowe twarze'' ale uwielbiam jego rolę w ,,Listach do M' ,, Rodzince.pl'' i ,,39 i pół '' .Naprawde super postaci udało mu sie wykreować :)

pati1109

weż sie jebnij z baranka w ściane betonową ty tępa dzido to może otrzeżwiejesz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones