Tomasz Kot

8,2
56 846 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Kot

Przez te reklamy. Nie moge juz na niego patrzeć, a szkoda bo to świetny aktor... Byl.

Goska_Bab

On jest w timobajl. To jest w dzisiejszych czasach norma, bo z tego jest prawdziwa kasa. Nie oglądanie reklam, to jedyna rada. Dla mnie Tomasz Kot to debeściak i już. Każdą rolę zagra i jest po prostu świetny jako aktor. Nie znam gościa osobiście, ale myślę, że prywatnie też jest spoko. No i rocznik '77 - najlepszy ;-)

ateista31

Potwierdzam przypuszczenia - prywatnie świetny człowiek, bezpośredni, zero nadęcia :)

Goska_Bab

Zgadzam się z tym że BYŁ świetnym aktorem, ale obecnie jest dla mnie tylko komercyjnym ścierwem, które wywołuje mdłości zarówno swoim głosem jak i sprzedajną gębą!!!!

RBKwwa

fuj jestes strasznie brzydki, fizycznie i duchowo. zazdroscisz mu az kipisz z zazdrosci bo jestes nikim.....

Goska_Bab

dlatego nie oglądam reklam :)))

Goska_Bab

Za dużo telewizji! W internecie można zdecydowanie reklamy zablokować, ba nawet nie widziałam takiej z Kotem w sieci więc zdecydowanie... ZA DUŻO TELEWIZJI :)

Goska_Bab

Nadal jest. Moim zdaniem pan Tomasz to talent klasy światowej. Myślę, że bez problemu radziłby sobie w hollywood. Też trochę nie rozumiem tego rozdrabniania się grając w reklamach i marnych, polskich komedyjkach. Jako aktor zawsze wypada świetnie. Coż no jedyne tłumaczenie tego jest takie, że żeby w polsce aktor mógł odpowiednio zarobić musi posiłkować się reklamami i nie przebierać zbytnio w rolach. To nie hollywood gdzie jedna rola ustawia cię do końca życia.

Goska_Bab

On za te reklamy tyle dostał ile aktor pracujący w teatrze w ciągu całej swojej działalności nie zarobi. Kulesza zarabia w teatrze 1.600 zł więc nie dziwcie się jej i innym aktorom że ida w reklamę, proszę was. Oni też chca mieć na mieszkanie, samochód, wycieczki itd . Kondrat pierdzielnął aktorstwem o kant bo i po co ma se żyły wyprówac za grosze. W stanach chętnie by se wyprówał ale za miliony A nie za tysiace

użytkownik usunięty
Goska_Bab

W Polsce zabroniono przecież zarabiania, karą jest hejt na filmwebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones