Tomasz Mędrzak

6,8
578 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Mędrzak

Staś Tarkowski

użytkownik usunięty

ugruntował mu drogę do kariery. Świetnie wcielił się w tę rolę. Jedyne za co można go jeszcze pochwalić to występ w serialu "Dom", gdzie zagrał Leszka.

To prawda w Pustyni i w puszczy był rewelacyjny:)

Betinka

Rewelacyjny? Tylko ładny. Ale grał sztywno jak kawał drewna. Moim zdaniem to kiepski aktor i nawet rola Stasia niewiele mu pomogła.
Poza tym był o wiele za stary do tej roli.

Poza "W pustyni i w puszczy" i "Dom"'em jak dla mnie tragedia. Role
w których go widziałem w Teatrze Ochota... mierne bardzo.

pablozek

Powinien zagrać w jakimś filmie, chociażby nawet epizod lub pojawić się w Klanie, M jak miłość czy innym serialu, bo kompletnie zapominają o dobrych aktorach, ze starych filmów:/

Pan Tomasz Mędrzak to świetny aktor.Oglądałam kiedyś w Teatrze Ochoty przedstawienia z udziałem Pana Tomka,min Morfina,Adam i Ewa,John i Mary,Tylko dla mezatek,Hamlet.Wspaniały teatr wspaniali aktorzy.Jestem pełna uznania dla nich.Jestem bialostoczanką i uwielbiam teatr.Pan Tomasz jest utalentowanym aktorem.Szkoda ze teraz nie gra w zadnym serialu .Szkoda bo ma wielkie umiejetności i talent.Zachęcam do wizyty w Teatrze Ochoty naprawde warto.Z serdecznymi pozdrowieniami Monika

monika360

SZUKAM KONTAKTU DO PANA TOMASZA MĘDRZAKA. JAK MACIE DO NIEGO KONTAKT, TO PODAJCIE MI JEGO MAIL NA MOIM GG 6821137.

agnieszkamecinska

CZY TY JESTEŚ JAKĄŚ STALKERKĄ? JAK CZYTAM TWOJE WYPOWIEDZI, TO NA TO WYCHODZI. SZUKASZ GO NA JAKIMŚ ZDJĘCIU, TERAZ PROSISZ O KONTAKT...

Irma100

NIE, PO PROSTU JESTEM GORLIWĄ FANKĄ STASIA I NEL Z OBU WERSJI.

agnieszkamecinska

SKORO TAK TWIERDZISZ... JA TEGO NIE ROZUMIEM, NIE ZNOSZĘ KSIĄŻKI "W PUSTYNI I W PUSZCZY", FILM TAKŻE NIE JEST DLA MNIE ZACHWYCAJĄCY, ALE JESTEM PEWNA, ŻE MASZ JAKIEŚ RACJONALNE POWODY DLA TAKIEGO UWIELBIENIA. POZDRAWIAM.

Irma100

TAK, STAŚ MNIE UJĄŁ NP. SWOJĄ OPIEKUŃCZOŚCIĄ I DZIELNOŚCIĄ. MAM KONTAKT Z 1 NEL - MONIKĄ, 2 NEL - KAROLINĄ I Z 2 STASIEM - ADASIEM. ONI SĄ MOIMI "PUSTYNNYMI" I UWIELBIAM ICH, DLATEGO CHCIAŁABYM MIEĆ KONTAKT TEŻ Z 1 STASIEM - TOMKIEM, ALE, GDY PISZĘ DO JEGO TEATRU, TO ON MI NIE ODPISUJE...

agnieszkamecinska

ONI SĄ MOIMI "PUSTYNNYMI" PRZYJACIÓŁMI I UWIELBIAM ICH.

agnieszkamecinska

NO CÓŻ, ŻYCZĘ CI JAK NAJLEPSZYCH STOSUNKÓW Z TWOIMI IDOLAMI.

Irma100

WIELKIE DZIĘKI. POZDRO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones