Tomasz Schuchardt

7,8
31 068 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Schuchardt

To i ja dodam swoje 3 grosze - IMO wygląda jak Dane DeHaan.:D

kasiash

teraz jak przypakowal :) to bardzo mi przypomina Leonarda di caprio z twarzy jest niesamowicie podobny no i tak samo zdolny aktor!

frunk

Dokładnie, w Demonie zalatywał Leosiem jak nic :)

frunk

Ooo tak. To coś pomiedzy Di Caprio, Bradem Pittem i Maciejem Zakościelnym. A gra jak Lewandowski, Satriani i Kasparow razem wzięci.

kasiash

Myślę, że śmiało można też dorzucić podobieństwo do australijskiego aktora, który nazywa się Luke Bracey. Oto jedno ze zdjęć z filmu "Dla Ciebie wszystko": http://www.filmweb.pl/person/Luke+Bracey-1295799/photos/526121
Przez cały film miałam Tomasza Schuchardta przed oczami ;-)

kasiash

Mi nie przypomina innego aktora, lecz pierwszą miłość...

kasiash

DeHaan i Sebastian Stan, tego drugiego mi przypomina w Mieście 44, choć patrząc na zdjęcia widzę też DeHaana.

kasiash

dla mnie Marek Kaliszuk.. byłem wrecz pewny, że to ta sama osoba..

kasiash

Ma dokładnie takie samo spojrzenie co DeHaan

kasiash

til schweiger moim zdaniem jest bardzo podobny

m_patora

No i sami przystojniacy wymienieni, a może pan Tomasz jest jedyny w swoim rodzaju(jednak;)

kasiash

Til Schweiger

kasiash

A ja jeszcze dorzucę - Marek Bukowski.

alicjadsd

W Psy 3 - dopiero po dwóch scenach skapowalam, że to jednak nie Bukowski.

kasiash

A dziwisz sie? Jak on na przestrzeni 10 lat zmienił sie z twinka w upasłego traktorzyste, ale w filmie "Hiacynt" wymiata i jego fizjonomia jest w punkt

kasiash

NICK OFFERMAN - Ron Swanson

elak20

`o to to, właśnie wszedłem na filmweb sprawdzić, czy tylko mnie przypomina Rona Swansona :D

jakub.kralka

Totalnie :D od pierwszych sekund… btw człowiek kameleon!

elak20

w Wielkiej wodzie zdecydowanie to on :-)

kasiash

A ja trochę zaskoczę ale patrząc na jego kreację z Wielkiej wody to wykapany Brian Dennehy z czasów FX

kasiash

To nikt inny jak BRENDAN FRASER i niedługo będzie tak wyglądał jak tytułowy WIELORYB z filmu The Whale. Tu się tak wszyscy podniecają jaki to on cudowny i fajny, lecz na miejscu kobiet to poważnie bym się zastanowił bo to co zrobił z siebie to jest przerażenie w oczach. A co gorsza to kontynuuje swoją destrukcję. Nie wiadomo czy płakać czy się śmiać, ale chyba jedno i drugie. Szkoda ludzi którzy świadomie się niszczą tłumacząc, że to na potrzeby filmu i nawet jak tak jest to jest jeszcze gorsze i bardziej obrzydliwe co robi ze sobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones