Tomasz Tyndyk

6,6
1 137 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Tyndyk

nawet w takim bardzo średnim filmie Pazury (Wekeend) pokazał majstersztyk, a dobrze geja
zagrać, to ho, ho ! Będę polować na wszystko co się da z jego udziałem, bo naprawdę
warto. Oby więcej takich !

hanulka2_filmweb

nie musiał grac dobrze geja bo nim jest w życiu prywatnym :P a ogolnie to dobry aktor :)

Robertos18

To obejrzyj sobie 'Sforę' i szybko zmienisz zdanie. Do dobrego aktora to mu brakuje sporo. Jedyne co może grać to homosiów albo jakieś sieroty.

hanulka2_filmweb

Był świetny, pewnie dla tego że zagrał samego siebie http://katarzynaformela.blox.pl/2011/06/Geje-w-polskim-szolbiznesie.html

jaccooll

"Dlaczego to ja zawsze musze wracac taksówką! " , "Wypier....*** " :) akurat ta scena była dobra :)

hanulka2_filmweb

Tomasz Tyndyk według mnie ma coś takiego dziwnego w sobie co pozwala mu nie grać, aby zaistnieć na ekranie. W każdym filmie ma swoje miejsce, na nic sie nie sili. Nie wiem czy to kwestia swietnego warsztatu czy talentu, ale widać gołym okiem, że obiektyw go kocha, co by nie grał czy w słabych filmach czy w jakis innych. Jest widoczny na ekranie, zapada w pamięć.

prix22

ale amatorszczyzna od niego woni i to na kilometr po tym jak sie odezwie ,w niemych filmach bylby dobry :)

Raddy

Racja. Wystarczy obejrzeć go w roli 'Chamulca' narkotykowego hurtownika w serialu Sfora. Dno i 3 metry mułu.

prix22

nie obchodza mnie parowy, ale jego aktorstwo ,gre zabijaja : gejowskie zachowanie,ruchy itp co czesto wprowadza w blad widza ktory do konca nie wie co za stwor?

prix22

chyba jedynie w roli 'homosiów' jest dobry bo widziałem kilka filmów i zagrał tragicznie. Tak jak pisze Raddy, zdradzago gejowskie zachowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones