Tomasz ZiętekI

8,0
18 610 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Ziętek

Będzie grał w 7 sezonie Czasu honoru. Chyba jakaś mała rola, z tego co pamiętam. Jak ogarnę wszystko to go dodam do obsady :D

kamykk_

Zdaje się, że będzie grał powstańca, bo VII seria to w końcu Powstanie Warszawskie :) Tak przynajmniej ja zrozumiałam, jeśli chodzi o jego rolę ;)

kamykk_

też natknęłam się na informację, że będzie grać w Czasie Honoru. Nie byłam pewna tylko, czy to prawda :)

sweetcokies

Prawda, prawda. Też ma "wojenną" urodę *.* Zupełnie jak Marcel :3

kamykk_

Dokładnie :3 Jestem bardzo ciekawa tej roli

sweetcokies

Tylko żeby nie umarł w pierwszych 10 minutach odcinku ;_;

kamykk_

hahaha no właśnie!! To byłaby jakaś porażka, gdyby umarł od razu XD

sweetcokies

Nawet nie straszcie... Mam nadzieję, że Tomek zagra jakąś ważną postać :) i po raz kolejny oczaruje wszystkich

Roksana23_filmweb

tez mam taką nadzieję. Wolałabym żeby to była większa rola, a nie taka, że raz się pojawi na ekranie, zginie i koniec :(

Roksana23_filmweb

Nie chcę was rozczarować ale on chyba w CH jednak nie gra. Jako fanka serialu w miarę śledzę newsy na temat powstańczego sezonu i jego nazwiska nie ma już na głównej stronie serialu:

http://czashonoru.tvp.pl/14829031/czas-honoru-powstanie

Na onecie była dziś relacja z planu: http://film.onet.pl/czas-honoru-powstanie-relacja-z-planu/3mgrw

"W obsadzie "Czasu honoru – Powstanie" zobaczymy m.in.: Jana Wieczorkowskiego, Macieja Zakościelnego, Antoniego Pawlickiego, Jakuba Wesołowskiego, Agnieszkę Więdłochę, Magdalenę Różczkę, Karolinę Gorczycę, Edytę Olszówkę, Borysa Szyca, Ireneusza Czopa, Mariusza Bonaszewskiego oraz w rolach młodych powstańców: Krzysztofa Chodorowskiego, Stefana Pawłowskiego, Adama Fidusiewicza, Pawła Janysta, Macieja Musiała, Julię Rosnowską, Katarzynę Sawczuk."

Wydaje mi się, że jego miejsce zajął Maciej Musiał, który gra "Apacza".

Arya_2

Ja mam kontakt z Tomkiem dzięki jego oficjalnej stronie na facebooku, którą on sam prowadzi :) i pisał mi, że gra jednego z powstańców a nawet brał już udział w zdjęciach do serialu :)

Roksana23_filmweb

A, no chyba że tak. No to nie wiem gdzie go schowali, bo zdjęć z planu było już zatrzęsienie, w tym sporo z młodymi powstańcami (Musiał i dziewczyna z The Voice of Poland we wszystkich możliwych pozach), a na żadnym ani śladu Ziętka. No chyba że to faktycznie taka rola, że ginie po 10 min ;-)

Arya_2

Rzeczywiście trochę to podejrzane... Też szukałam zdjęć z jego udziałem lub jakiejkolwiek wzmianki o tym, że zaczął już brać udział w nagraniach i NIC NIE MA :( Trzeba się go spytać o co tu chodzi...

Roksana23_filmweb

A to nie przypadkiem on klęczy przed Bronkiem?

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=689740111068104&set=a.341281922580593.74 500.105735699468551&type=1&theater

Dziwne, biorąc pod uwagę sławę "Kamieni na szaniec" można by się spodziewać, że zostanie obfotografowany pod każdym możliwym kątem, a tymczasem ani widu ani słychu, chociaż chłopak na zdjęciu to mógłby być on.

Arya_2

Też już widziałam to zdjęcie i wydaje mi się, że to nie on :( ale może się mylę...

Roksana23_filmweb

Też śledzę jego stronke na fb i chyba jednak gra w CH uff na szczęście...
To zdj też widziałam i szczerze... nie wiem, czy to on, bo przyglądałam się, przyglądałam i nie wiem....

sweetcokies

To chyba jest jednak Krzysztof Chodorowski (zresztą w "Kamieniach..." jako Hubert Lenk).

W tych hełmach wszyscy młodzi mężczyźni wyglądają tak samo ;-)

Arya_2

Zgadzam się! Jak on cały czas w takim hełmie będzie, to nawet go nie poznamy :) chyba że po głosie...

sweetcokies

Właśnie się dowiedziałam, że Tomek nie był jeszcze na planie

Roksana23_filmweb

Tomek napisał na swojej stronie na fb: "Moi kochani! Jako,ze pojawily sie watpliwosci na temat roli w "Czasie honoru",pisze ten post, w celu zdementowania takich informacji i plotek. Rola jak najbardziej jest aktualna. Drugoplanowa. W kilku odcinkach. Serdecznie pozdrawiam :)"

Roksana23_filmweb

Aha, czyli taki bardziej epizod. To pewnie dlatego nie wymieniają go już w obsadzie młodych powstańców.
Przepraszam w takim razie za zamieszanie, ale myślałam, że coś się pozmieniało skoro nie pojawia się już na stronie tvp w obsadzie, a zamiast niego wyskoczył Musiał ;-)

Arya_2

Nie masz za co przepraszać, też gdzieś widziałam, że "niby" nie ma grać :) Na szczęście wszystko się wyjaśniło :)

Roksana23_filmweb

Na całe szczęście, bo bałam się, że nie będzie grał. Najważniejsze, że będzie można go oglądać w telewizji :)

sweetcokies

Miałyście okazję z nim rozmawiać ? (Na żywo albo przez korespondencję na fb)
Co o nim myślicie ? Bo pojawiły się co do jego osoby pewne kontrowersje...
Wiele osób uważa, że ma bardzo wysoką samoocenę i trochę się wywyższa a inni, że pomimo sławy jest nadal skromnym i wrażliwym chłopakiem :)

Roksana23_filmweb

Możesz zamieścić link do tego profilu?
Zdawało mi się, że znalazłem prywatny profil, ale jest on typowo prywatny, więc nie widać postów. Istnieje więc tylko on i jesteś w gronie znajomych czy jest stronka - fanpage?

RogerF

Tomek prowadzi stronę dla fanów, niestety nie mogę zamieścić linku:( nie wiem dlaczego...

Roksana23_filmweb

Poszukaj: Tomasz Ziętek (zdjęciem profilowym jest zdjęcie Rudego z filmu)
Ta strona ma jakieś 13 tys. lajków

Roksana23_filmweb

A może udałoby Ci się przesłać link bez początku, tylko tę cześć po ukośniku co jest? :)

RogerF

Jego strona została dzisiaj zawieszona (albo całkowicie usunięta)
Nie można wejść na ten profil...

Roksana23_filmweb

nieszczęśliwy zbieg okoliczności

RogerF

miałam to samo. szukałam, szukałam i okazało się, że albo została usunięta albo zawieszona.... mamy pecha, czy co?

sweetcokies

Była już kiedyś taka sama sytuacja, że jego strona została na jakiś czas zwieszona
(Myślę, że mogło to być spowodowane tym, że Tomek dostaje bardzo dużo wiadomości i dlatego raz na jakiś czas ją blokuje)

Roksana23_filmweb

w takim razie mam nadzieję, że jak zacznie działać, to możemy liczyć na to, że umieścisz tutaj link, a właściwie jego końcówkę po ukośniku, żeby dało się go tu umieścić :)

RogerF

Cieszmy się i módlmy, by się udało ;)

sweetcokies

Przepraszam za wprowadzenie w błąd i zamieszanie, ale jednak strona, o której wcześniej wspomniałam nie była prowadzona przez Tomka - niestety ktoś się pod niego podszywał :(

Tomek na swoim koncie na youtube napisał:
"Ta strona to gruuuuby fake. To że ktoś pisze w moim imieniu nie czyni strony wiarygodną, zwerfikuje to w najbliższym czasie obsada wspomnianego serialu. ups bez Tomka , ale pisał przecież ? I tak oto drodzy internałty i łtki nastanie kres tej mało zabawnej ( naprawdę uwierzyłaś że jestem tak nudny ) wybiegającej już poza ramy żartu/wygłup (koleżanka podrabia mój podpis ) strony. "Let the Battles Begin!"

P.S. Jak widać, dobry humor ani na moment go nie opuszcza :)

Roksana23_filmweb

LOL może to konto na YT też jest fejkowe, w takim razie? ;-)

Nic nie chciałam mówić, ale rzuciłam okiem na tą stronę kiedy jeszcze istniała i wydała mi się mało wiarygodna. Jakoś tak...pomyślałam, że prowadzi ją nastoletnia dziewczyna, a nie dwudziestoparoletni mężczyzna ;-) to "moi kochani" ;-) i te cytaty z literatury pięknej ;-)

Biedny chłopak, tak swoją drogą.

Arya_2

Konto na youtube nie jest fejkowe, gdyż zostało założone rok temu, kiedy o Tomku Ziętku jeszcze świat nie słyszał

Być może prowadziła, je jakaś nastoletnia dziewczyna, bo sam Ziętek stwierdził: "Podejrzewam po przeglądzie wpisów panne raczej :)" Ja wiem, czy on taki biedny... ogólnie lajtowy chłopak, wydaje mi się, że raczej za bardzo tym wszystkim sie nie przejął
Swoją drogą to ciekawa jestem, czy ta "panna" zostanie obciążona jakąś karą za ten proceder

Roksana23_filmweb

Z tego co tu czytałam na filmwebie, ktoś również podszywał się pod Marcela Sabata na instagramie i domyślam się, że w stosunku do obu panów to proceder nagminny. Dążenie do ukarania tych wszystkich osób to chyba jak walka z wiatrakami. Nie ogarniam co w tym ludzi rajcuje.

Biedny bo myślę, że nic w tym przyjemnego kiedy banda kwiczących nastolatek podszywa się pod ciebie i wypisuje niestworzone historie w twoim imieniu.

Mnie ciekawi dlaczego nie gra w CH skoro początkowo miał i wymieniali go na czele obsady "młodych powstańców" . Z uwagi na jego posturę podejrzewałam, że będzie jednym z młodych łączników/przewodników w kanałach...

Arya_2

Ja jednak mam nadzieję, że tą osobę, która przez 2 miesiące podszywała się pod Tomka spotka w końcu jakaś kara :) Można zakładać fanpage, tworzyć strony informacyjne, ale podpisywać się i odpowiadać na wiadomości w imieniu Tomka to już była gruba przesada i w tym przypadku wszystko zostało przesunięte heeen za horyzont

A co do "Czasu honoru" to szkoda, że jednak nie będzie grał :(
Już widziałam te wszystkie komentarze: "O Boże, Rudy w Powstaniu Warszawskim" haha

Roksana23_filmweb

Może osoba, która podszywała się pod Tomka chciała wiedzieć co będą do niego pisać te wszystkie fanki ? Może to jakaś jego była dziewczyna ?? Bo nie widzę sensu tworzenia strony i podpisywania się: "Pozdrawiam, Tomek"...

Roksana23_filmweb

Moja koleżanka ma twittera i też mówiła, że było tam jego konto, które było "niby" prawdziwe, a po kilku dniach konto zostało usunięte.

Też nie widzę sensu w podszywaniu się pod kogoś. Ludzie nie mają chyba własnego życia :)

sweetcokies

Ta osoba, która podszywała się pod Tomka baaardzo dużo o nim wiedziała...
Na jego miejscu bałabym się :(

Roksana23_filmweb

To aż strach! Może go faktycznie kiedyś znała. Była dziewczyna albo kolega, który go nie lubił.... Też bym się bała na jego miejscu :(

sweetcokies

Ja bym obstawiała, że albo jego była dziewczyna, albo dziewczyna, której on bardzo się podobał i była ciekawa co te wszystkie panny będą pisać, gdy po filmie zrobiło się takie zainteresowanie Tomkiem i takie wszystkie zakochane i może chciała od innych wyciągnąć trochę informacji o nim (bo wiadomo - ludzie coś pisali, o coś się pytali, przy okazji dowiadywała się nowych rzeczy na jego temat) Dziwi mnie to, że chciało jej się tę stronę tak długo prowadzić

Nie przeczę - Tomek jest przystojnym, przeuroczym mężczyzną i mnie samą absolutnie urzekł, ale wszystko ma jakieś granice, a w przypadku prowadzenia tamtej niby "oficjalnej" strony zostały one przesunięte heeen za horyzont...

Roksana23_filmweb

Bardzo możliwe, ale po co to wszystko? Prawda i tak prędzej czy później zapewne wyszłaby na jaw. Nie zdziwiłabym się, gdyby to była także jakaś zakochana faneczka, która może chciała też tym zwrócić na siebie uwagę, ale wszystko ma swoje granice.

Ja także przyznaję, że Tomek jest uroczy i sama jestem jego fanką i jestem bardzo ciekawa jego osoby, dalszej kariery, ale jednak przesadą jest tworzenie takich stronek i oszukiwanie innych ludzi...

sweetcokies

Mam nadzieję, że prędzej czy później ją dorwą :)

Roksana23_filmweb

Oby :) Zachowała się nie fair :/

sweetcokies

"Nie fair" to w tym przypadku najbardziej delikatne określenie

Roksana23_filmweb

Pamiętam, że parę lat temu były podobne jazdy z Kubą Gierszałem po "Sali samobójców". Nie wiem, czy ktoś się pod niego podszywał na portalach społecznościowych ale kiedy czytałam niektóre "wywody" jego wielbicielek nawet tu na filmwebie, to brrrrrrrr ;-)

Czemu ludzie mają takie potrzeby, nie wiem, nie potrafię się wczuć. Kiedy miałam 15 lat też "podkochiwałam" się w jakiś aktorach albo piosenkarzach, ale ograniczało się to do plakatu powieszonego na ścianie ;-) zauroczenie jest ok, obsesje się leczy.

Arya_2

Racja, podkochiwanie się jest ok, ale nie rozumiem czemu ludzie chcą się podszywać pod jakiegoś aktora/piosenkarza? Nie widzę w tym logiki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones