Torrey DeVitto

Torrey Joëlle DeVitto

6,8
1 276 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Torrey DeVitto

Weszłam na stronę Paula Wesleya i zobaczyłam, że ona jest jego żoną.
Lubię ją z serialu Słodkie Kłamstewka grała tam siostrę jednej z głównych bohaterek.

Pati99_12

ja tak samo! teraz własnie się przyglądnełam jej profilowi i w ogole masakra;D ale graja razem w VD wiec jest doobrze

lilly405

juz wiemy dlaczego pojawila sie w VD... znajomosci. ZENADA. A bonnie pewnie jest z taylerem. A caroline z jeremym, Widze ze w tym serialu sa same pary ktore lubia patrzec jak druga polowke liże sie z kolega/kolezanka z planu. Patologia xD

tosia90

"juz wiemy dlaczego pojawila sie w VD... znajomosci. ZENADA." popieram w 100% !

Nullcia_2

ktos tu jest zazdrosny. ;)

krolowa_sniegu_2

czego? ze dostaje robote przez znajomosci i wplywy męza? no chyba nie bardzo :D

Nullcia_2

po prostu widze, ze w kilku tematach wylewasz jad i żółć ;]

krolowa_sniegu_2

ja wyrazam tylko swoja opinie. niczego jej nie zazdroszcze. ;]
a laski po prostu nie lubie, tyle. zyjemy w demokratycznym kraju, kazdy ma prawo wypowiedziec swoja opinie, co nie koniecznie jest rownoznaczne z tym, ze ktos komus czegos zazdrosci. troche nie rozumiem Twojego podejscia do sprawy.

Nullcia_2

to byly tylko przypuszczenia, nie osąd ;) wyluzuj .

krolowa_sniegu_2

nie mam z tego luzowac ;) po prostu komentuje ;p ale mniejsza juz z tym, bo troche zeszłyśmy z tematu głównego ;) wyrazilam swoje zdanie o Torrey i na tym zakonczę.

Nullcia_2

TVD leci od 2009 roku a oni są małżeństwem od 2011. Wersja, że poznali się na planie jest bardziej prawdopodobna, chyba.. :)

AnnnaS

Nie, oni znali się jeszcze zanim Paul dostał rolę w TVD. Dużocześniej kręcili razem, tylko mieli jakąś grubszą spine i rozstali się. Dopiero po jakimś czasie wrócili do siebie. A przynajmniej tak czytałam ;)

Nullcia_2

Dokładnie, ale teraz wszyscy dzięki znajomościom ciągną...

Angela4b

Ciekawe czy wy nie skorzystałybyście, gdybyście mogły, przesada..

reparo

Zapewne większość z nas by skorzystała, możemy się wypierać, ale... to bezcelowe.

Angela4b

Większość by skorzystała, ale jeżeli chodzi o TVD, to wprowadzenie Torrey po znajomości to tam pikuś. Mnie najbardziej rozbraja to, że, jak czytałam, samo The Originals powstało głównie dlatego, że producentowi bardzo spodobała się Phoebe Tonkin i napisali fabułę pod możliwość wciśnięcia jej w serial. Phoebe, zresztą, do TVD też dostała się podobno tylko dzięki ładnej buzi też dzięki owemu producentowi, bo po zdjęciu The Secret Circle została nie miała żadnych angaży.
Akurat lubię i Torrey, i Phoebe jako aktorki i jako bohaterki przez nie grane, nie zrozumcie mnie źle, ale CW wydaje się zyskiwać swoich aktorów tylko dzięki znajomościom i walorom.

macademia

Prawda, prawda, prawda. Do tego tylko dodam, że żałosne było, jak po rozstaniu Paula z Torrey nasza serialowa pani doktor co chwila znikała i nie wiadomo było nawet dlaczego... Później na jeden odcinek znów się pojawiła i znów wsiąkała jak w czarną dziurę. Może jej postać jakoś nie wnosiła zbyt wiele do fabuły, no ale jakoś mi to nie pasowało. Ja jako aktorki Phoebe nie mogę zdzierżyć. Nigdy nie lubiłam i nie polubię, tak jak Ninę z resztą. Torrey nawet nie była taka zła

użytkownik usunięty
tosia90

"A bonnie pewnie jest z taylerem. A caroline z jeremym, Widze ze w tym serialu sa same pary ktore lubia patrzec jak druga polowke liże sie z kolega/kolezanka z planu." Wrź nie osądzaj jak nie oglądasz...

Po pierwsze Bonnie nie jest z Taylerem a Caroline nie dawno się ożeniła i to nie z Jeremym. Nie wiem skąd masz takie informacje, ale wiedź że są błędne...

TA WIADOMOŚĆ NIE MIAŁA BYĆ DO CIEBIE,SORKI;/

użytkownik usunięty
karolinaaaa96

wiem ja też cytuje

Pati99_12

Niedługo będzie jego byłą żoną.

http://celebrity-gossip.net/paul-wesley/paul-wesley-and-torrey-devitto-end-two-y ear-marriage-897453

Lostinmind

ja czytałam gdzies, ze sie rozwodza, ehhhh

Pati99_12

teraz się skapnełam ( oglądam pll i tvd ) , pierwsza reakcja WHAT ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

julkabuksa

wiedziałam jak się nazywała jego żona ale teraz do mnie dotarło że to ta idiotka z pll

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones