Trevor MorrisI

7,4
704 oceny muzyki
powrót do forum osoby Trevor Morris

Utwór tytułowy, poza tym 'A historic love', 'Wolsey Commits Suicide'... nie zdążyłam obejrzeć serialu, a już muzyka mnie poewaliła ;)

Blaczek

To prawda muzyka jest powalająca! Zobacz sobie np. soundtrack z drugiego sezonu i utwory takie jak: "Anne Dreams Of Her Childhood"(!!!) i "The Tudors End Credits" w sumie co ja gadam, każdy utwór z tej płyty jest piękny.

Te z pierwszego sezonu co podałaś też są piękne. Zobacz jeszcze "Pleasured Distractions" i "Behold The King Of England"(!)

ania__87

1,2,3 sezon...we wszystkich słychać przepiękną,refleksyjną melodię stworzoną przez Trevora:)))

1 sezon-oczywiście ''a historic love'',który jest przecudowny i powoduje ciarki!...''behold the great king of England''-melancholijny kojarzący się ze śmiercią Małgorzaty:(...''Wolsey commits the suicide''.No i piękna melodia kojarząca mi się z Anną Boleyn czyli ''Henry meets Anne Boleyn'':)...utwór lecący,gdy Henryk śni o Annie!

2 sezon-''Anne dreams of her childhood''-niezwykle chwytający za serce,''the shape of things to come''-utwór niezmiernie kojarzący mi się z 2 sezonem i dający do myślenia,''Smeaton's sad violin/These bloody days''-niesamowicie smutny,ale jakże cudowny!...

3 sezon-uwielbiony przez wszystkich ''Jane Seymour dies''...wprost anielska melodia:]
oraz utwór z egzekucji Cromwella..bodajże jest to planowany,ale nie wykorzystany w 2 sezonie..''Henry eats the swan''!!!

a teraz przed nami soundtrack 4 sezonu,który już po pierwszym odcinku zniewala...scena w deszczu!To jest przepiękna nuta...!

Trevor Morris geniuszem:)

tara_05

Muzykę z 4 sezonu można już ściągać, pozwolę sobie ogłosić:)

Boleynowa_9

posluchaj, skad sciagasz muzyke? :) Ja mam tylko do 1szego sezonu :( slucham na youtubie...muzyka tak piekna, ze mam lzy w oczach. :) Polecam swietna ksiazke, ktora wlasnie koncze - Antonia Fraser "Szesc zon Henryka VIII" :)

Blaczek

Jak dla mnie extra jest The Passion of King Henry

Blaczek

Dopiero teraz zabieram się za oglądanie (szykuje się wieczorny maratonik :->) "Dynastii Tudorów" i z ciekawości przesłuchałam utwory, które zamieściłaś... BOMBA.

Cleaa

Muzyka jest cudowna! Jeden z najlepszych soundtracków jakie słyszałam!
Ze wszystkich najbardziej mnie chwyciło "Death of Jane Seymour". Już dawno nic tak mnie nie złapało za serce, nic do mnie tak nie przemówiło.
A w serialu takich utworów jest sporo, naprawdę sporo.

PacificPrincess

Sprzedam CD "The Tudors" muzyka z sezonu 3.
http://allegro.pl/the-tudors-dynastia-tudorow-soundtrack-unikat-i2913048738.html

Blaczek

"Wolsey Commits Suicide" to ładny plagiat z Ostatniego Mohikanina, ale już "Death of Jane Seymour" mu wyszło dobrze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones