Trevor MorrisI

7,4
704 oceny muzyki
powrót do forum osoby Trevor Morris

Trevor Morris będzie gwiazdą jednego z koncertów w czasie Festiwalu Muzyki Filmowej w
Krakowie. Podczas Gali X-lecia RMF Classic zabrzmią jego utwory m.in. z "Dynastii Tudorów" i
"Rodziny Borgiów" :) Już nie mogę się doczekać!

martynab

Na świeżo po koncercie mogę powiedzieć, że było wspaniale. :) Cudowna muzyka Trevora (i innych kompozytorów również). Kto nie był ten niech żałuje. :P

kuros_666

Nie sposób się z tym nie zgodzić!.Wykonanie na żywo muzyki Morrisa naprawdę robiło wrażenie... Uwielbiam ten jedyny w swoim rodzaju festiwal ;-)

martynab

Byłam, potwierdzam ! Na FMF poszłam przede wszystkim dla pana Morrisa. Uwielbiam jego muzykę z Tudorów i Borgiów. Motyw The Death of Jane Seymour przepiękny na żywo.

Aneczkaaaaa

Aż chciałoby się całego koncertu z kompozycjami tego Pana :)

martynab

Być może kiedyś doczekamy się i tego. :) Wielka szkoda, że nie było spotkania z Trevorem (sądząc po reszcie spotkań Q&A mogłoby być naprawdę miło...). Ale fajnie, że chociaż w Hali można było zdobyć autograf, zrobić fotkę czy zamienić parę słów z nim.

kuros_666

Tak to z pewnością mogłoby być przemiłe spotkanie. Wprawdzie w tym roku mogłam uczestniczyć tylko w spotkaniu z Alberto Iglesiasem, ale przypuszczam że będę je długo wspominać :)

martynab

kuros_666 można było ? kurde nie wiedziałam a zostałabym dłużej. Ja chciałam iść także na koncert Alberto w Filharmonii oraz na Dreamland – Głosy Islandii ale niestety mi się nie udało.

Aneczkaaaaa

Tak, ale nie wiem w którym sektorze byłaś, bo w A na pewno ich było można złapać. W czasie przerwy brałem udział w kolejce do Jana A.P. Kaczmarka, ale możliwe, że i inny gdzieś byli. Za to po koncercie Don Davis, Trevor Morris, Abel Korzeniowski.

kuros_666

w sektorze b na początku. to może dlatego nie mogłam. ale widzę zdj z Trevorem ! zazdroszczę ;)

Aneczkaaaaa

Też byłam i nadal nie mogę się pozbierać :D Moim zdaniem zasługiwał na owację na stojąco i bardzo mi było przykro, że nikt nie poderwał tyłka...Żałuję też, że nie przedarłam się przez tłum i nie zdobyłam autografu.
kuros_666 zazdroszczę foty!!! :D

martynab

Tegoroczna edycja Festiwalu Muzyki Filmowej również daje okazję do spotkania z Trevorem Morrisem. Tym razem kompozytor zaprezentuje swoje utwory z "Wikingów" i "Rodziny Borgiów" ;)

martynab

Suita z Wikingów była fenomenalna. Czuło się moc. Podobnie było z Chajdeckim. Dwie najlepsze suity wieczoru.

Kitty_von_Black

Zdecydowanie! Wykonanie "Wikingów" z prawdziwym wikingiem na scenie było fenomenalne!

martynab

https://www.youtube.com/watch?v=tkZ27YTGGkQ by przywrócić wspomnienia ;)

Kitty_von_Black

Wspaniałe! ;) Duża w tym rola charyzmy Einara, jak i Tiny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones