Tyler PerryI

Emmitt Perry Jr.

7,2
7 761 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tyler Perry

Uwielbiam i ubóstwiam jego filmy, jego rolę wszystko....podoba mi się akcja, humor i wogóle wszystko
Czy możecie mi powiedziec o jakiś podobnych twórcach

marta_34

Mam wrażenie, że nie ma już drugiego twórcy który tak regularnie tworzy filmy w tym klimacie. Ja uwielbiam "czarne filmy", myślę, że nie każdemu odpowiada ten klimat ale jeśli lubisz Tylera, jego filmy, styl to ja moge polecić ze swojej strony z filmów z Murzynami: Brown Sugar; Witaj w domu panie Jenkins; Te święta; Czas na przyjaźń; Barbershop; Baby Boy; Motyw 1 i 2; Pod prąd; Czterej Bracia-niekoniecznie taki czarny ale uwielbiam; Ścigając Marzenia; Nierozerwalna więź; Nasze wielkie rodzinne wesele; Chyba kocham swoją żonę; Norbit; Ostatnie Wakacje; Two can play that game; Królestwo niebieskie; Dreamgirls; Wygrać miłość; Sekretne życie pszczół; Salon piękności; wszytsko się wali; Desperatki; Skok przez miotłę; Krok od sławy; Cios poniżej pasa; Rewanż; Loteria; Wojna Pokus; Życie w trójkącie 3 części...
I zakładam, że masz obejrzane wszytsko Tylera..... Są oczywiście inne filmy Służace, Agent XXL, Daleko jeszcze... ale wymieniłam subiektywnie jako najzagorzalsza fanka Tylera które warto obejrzeć jak najszybciej.

MsMcNamara

Dziękuję za super listę. Jeśli zrobiłaby Pani/Pan taką z lat 2010-2020 byłoby cudownie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones