U2

7,9
8 ocen muzyki
powrót do forum osoby U2

Jaka jest wasza ulubiona piosenka U2?
Moja to with or without you.

mcmw

Nie mam jednej ulubionej, ale wszystko się zaczęło od Pride...

mcmw

Też nie mam ulubionej to zależy od nastroju, w każdej kocham głos Bono

ewelina09179200

Moją ulubioną piosenką jest With or without you, ale wszystkie utwory potrafią przemówić do mnie i sprawić motylki w brzuchu =D

kimberlyxx

moja ulubiona to hold me, thrill me, kiss me, kill me

mcmw

A moja New year's day

mcmw

nie mam najbardziej ulubionej,ale jedną z nich jest Exit.

mcmw

Mój ojciec bardzo lubił tą grupę. Ja nie jestem fanką U2, ale mam do nich duży szacunek. Tyle lat grają razem w niezmienionym składzie.
Co do ulubionej piosenki to ja czasem słucham "Sweetest Thing", a po za tym podoba mi się jeszcze "New Year's Day" i "Beautiful Day". Nie przepadam za "With Or Without You".

xavi6

Zdecydowanie With or Without You, ale Bad też jest niesamowite

użytkownik usunięty
mcmw

Trudne pytanie... Uwielbiam wiele ich piosenek, aktualnie ciągle słucham: Moment Of Surrender.

mcmw

Ciężko wybrać kiedy jest się fanem zespołu, ale stawiam na Where the streets have no name- magiczny utwór! A gitara EDGE'a po prostu genialna! Choć oczywiście nie mogę nie wspomnieć o cudownym numerze jeden ONE! Ten kawałek ma siłę, moc wygranej! U2 <3 :)))

mcmw

Hold me thrill me kiss me kill me najlepsza

mcmw

Hold me thrill me kiss me kill me najlepsza

mcmw

Where The Streets Have No Name

mcmw

Dziwie się, że nikt nie wymienił Sunday Bloody Sunday, cóż zatem ja to zrobię, gdyż jest to moja ulubiona z repertuaru u2, Sweetest Thing i Beautiful Day też lubię, ale z sentymentu raczej. Hold Me Thrill Kiss Me Kill Me oraz New Year's Day takze są super.

mcmw

Słucham płytami, a nie piosenkami. Moja ulubiona płyta to Pop.

mcmw

Cumload

mcmw

Oczywiste spóżnienie o co najmniej dwa lata ale dodaję mój głos - Blody Sunday.

mcmw

Beautyfull Day zdecydowanie

mcmw

kite, in a little while, i'll go crazy if i don't go crazy tonight, elevation, the saints are coming, sometimes you can't make it on your own, i still have't found what i'm looking for,

mcmw

Sunday bloody sunday, with or without you, beautiful day oraz one, moje cztery ulubione, nie potrafię zdecydować którą lubię najbardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones