Ulrich Thomsen

7,6
5 973 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ulrich Thomsen

Poza tym, że film "Jabłka Adama" jako całosć jest świetny, to jeszcze jego rola...
Czasem mam wrażenie, że aktorzy amerykańscy (z wyjątkami) nigdy nie będą tak autentyczni, jak europejscy.

luza

w "Braciach" też był świetny, swoją drogą, też bardzo dobry, poruszający film :)

Magrat

Zgadzam się co do jabłek bo braci nie oglądałem:)

luza

Zgadza się.

Miał mistrzowsko tępy wyraz twarzy i przez cały film się zastanawiałam, czy oni wzięli prawdziwego naziola do tego filmu ;P

Kamot

Widziałam go w "Jabłkach Adama" i "Festen". I tu, i tu zagrał świetnie, ale rolą Christiana bardziej mnie poruszył.

luza

bardzo dobra rola w "Jabłkach Adama", twarz ukazująca fanatyzm i pogardę dla innych.

igorlakomy

Generalnie aktor bardzo dobry.
Poza w/w filmami świetnie zagrał w:
'Nie bój się mnie'('Den du frygter') i 'Błyskających światłach' ('Blinkende lygter').
Najlepszy duet aktorski tworzy z Nikolajem Lie Kaasem - grają zwykle braci lub kumpli: 'Bracia', 'Jabłka Adama','Clash of Egos' (Sprængfarlig bombe).


kwadracik

W BRACIACH, FESTYNIE, JABŁKACH ADAMA i wielu, wielu innych też dobry.
W ogóle skandynawowie są mistrzami!

luza

Dobry w "Błyskających światłach", a już naprawdę niesamowity w "Jabłkach...", genialna rola ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones