Uma Thurman

Uma Karuna Thurman

8,3
33 881 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Uma Thurman

Nie wiem czy ktokolwiek zwrócił na to uwagę, ale mi to szczególnie rzuca się w oczy jak oglądam z nią filmy. W Kill Billu i Pulp Fiction, gdzie te jej giry eksponowali, miałam odruch wymiotny, dawno nie widziałam tak obrzydliwych stóp. O ile w PF Uma wyglądała ślicznie, tak te stopy zrujnowały wszystko. Własnych stóp nie uważam za piękne, ale jak popatrzę na zdjęcia pani Thurman to w sumie cieszę się z tego co mam. ;)

użytkownik usunięty
Lunar_Gun

Każda stopa jest brzydka.

użytkownik usunięty

Masz ode mnie milky waya.

użytkownik usunięty

Ależ dziękuję bardzo. Kup mi Marsa, bo po drodze mlecznej mam bolesne obstrukcje żołądkowe... Wyślij mailem.

Dokładnie! Cieszę się, że ktoś to napisał, bo myślałem, że tylko ja tak myślę i coś jest ze mną nie tak :p

Lunar_Gun

Wygląda ślicznie? Dla mnie jak ruska dz**ka jarająca dzień i noc. Ale zaraz, jesteś przecież kobietą. Gdyby mężczyźni mieli takie bi skłonności, organizowano by męskie tap madl ;) Chodzi o to, że, ironicznie, kobiety nie znają się na kobiecym pięknie.

MJ_killer

Pokusiłbym się o stwierdzenie, że nie znają się na niczym. Czy może... Znają się na niczym. W każdym razie coś obok nicości. Kobieta Bogiem? Kto mnie zabije?

Lunar_Gun

kiedys czytalam ze Tarantino wlasnie te jej stopy najbardziej w niej lubi :D tez uwazamze sa straszne ;)

saraya_2

Tarantino w ogóle musi mieć fetysza na punkcie kobiecych stóp, nie tylko Umy Thurman. Oprócz Pulp Fiction i Kill Billa, długie zbliżenie na stopy pewnej blondynki było jeszcze w Jackie Brown. Poza tym w Pulp Fiction był taki lightmotive w rozmowach Vincenta o tym, że Wallace spuścił z okna jakiegoś kolesia za to, że wymasował stopy jego kobiecie.

raVadrian

Uma to diva quentina , a ze On jest fetyszysta kobiecych stop kazdy wie nie od dzis ..(zaraz mam przed oczami Salme Hayek)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones