Vin Diesel

Mark Sinclair Vincent

8,2
47 626 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vin Diesel

Ja stawiam na "Przebudzenie", zagral wysmienicie! :D

Nie no ale tak powaznie to czasem sie go nawet przyzwoicie oglada ale jako
aktor to daje rade tylko w Kronikach Riddicka i... tyle :/

ksg666

Super zagrał w :"kronikach...", "xxx", "szypcy i wściekli", "pacyfikator". Ta najbardziej pamiętam:)

ksg666

Uważam ze całkiem nieżle zagral w XXX, Odwet no i pitch black oraz kronikach Riddicka co do tego nie rozumie za co dostał nominacje do złotej maliny....;]

ksg666

Szybcy i wsciekli, Pitch Blach, Uznajcie mnie za winnego, Odwet, XXX, Synowie Mafii, Pacyfikator, Szybko i wsciekle i najlepszy aktor w slabym fimie Babylon AD

ksg666

Wg mnie najlepszy byl w Pitch Black. W Kronikach troche slabiej wypadl, moze dlatego ze mial wiecej do grania hehe...

Wilkinson

ale to jest właśnie prawda! w Pitch Black'u był taką postacią przewijającą się pomiędzy ujęciami.. A kroniki Riddicka..no cóż kamera z niego nie schodziła i dało się zauważyć pewne braki u niego. Osobiście bardzo lubię V. Diesel'a ale... No właśnie ALE

ksg666

Wedlug mnie dobrze zagral w Szybko i Wsciekle,xXx,Kroniki Riddica

ksg666

Szybko i Wsciekle,xXx,Synowie Mafi,Pacyfikator

50cent

Heh nie czujecie ironii w moim temacie? ;] Zobaczcie sobie Przebudzenie
najpierw ;p

ksg666

No fakt ze w "Przebudzenie" zagral najlepiej. Ale dobrze zagral takze w "Odwet" i paru innych filmach.

Vesemir

A propo tego przebudzenia to ta rola zbytnio nie byla wazna :)

ksg666

"Heh nie czujecie ironii w moim temacie? ;] Zobaczcie sobie Przebudzenie
najpierw ;p"

Zbyt wiele wymagasz od widzów jego filmów. Aktor o wyrafinowaniu kafara, dałem mu 2/10 za ślicznie zmarszczone czoło mające wyrazić rozterki duchowe bohatera Fast & Furious.

ixtl

"ślicznie zmarszczone czoło " nie noo...rozwaliło mnie to :D hahahahaha

ksg666

a wogóle to kiedy w filmie PRZEBUDZENIE widać Vina???

ElCapitano

Tam moment gra jako posługacz szpitalny ;)

Vesemir

wiem ale w ktorym dokladnie momencie go widac???

ElCapitano

Nie pamietam dokladnie momentu dawno ten film ogladalem ale mozna poznac ze taki koks jest przez moment w tle o ile dobrze pamietam jezeli sie pomylilem to mnie poprawcie ale tak to wlasnie pamietam ;/
pozdrawiam

Vesemir

Zawaliście zagrał w Szybcy i wściekli, Odwet, XXX, Pacyfikator, Babylon A.D, Szybko i wściekle.

ElCapitano

Bo to nie "Przebudzenie" z Albą tylko "Przebudzenia" z Williamsem i DeNiro jeśli dobrze pamiętam.

użytkownik usunięty
ksg666

Pitch Black za fenomenalną kreację Riddick'a, która [moim zdaniem] w Kronikach Riddick'a już taka fenomenalna nie była, chociaż w grach Riddick powrócił do formy z Pitch Black'a ;) i Find me Guilty.

ksg666

szybcy i wsciekli, szybko i wsciekle, XxX, babylon, pacyfikator, pitch black i kroniki ridicka

ksg666

Dom w "Szybcy i wściekli":)

Valenciaa

Synowie Mafii ;] Świetnie sprawdził się w roli, w której musiał wykazać się czymś innym niż mięśniami i groźnym spojrzeniem

adamz89

Ze się tak wtrące do tego tematu :D
Mam pytanie ;d
Wiecie może jak sie nazywał ten film w którym Vin grał opiekuna tych dzieci ? :)

Jaynamm

Pacyfikator :)


<za krótki> <za krótki> <za krótki> <za krótki>

Biedronka

Dziękuję za pomoc :*
Bardzo lubię ten film :)

ksg666

Dla mnie najbardziej się podoba w ''xXx'' mmm... Xander Cage to moja ulubiona postać.

sylwiaem12

Mi się podoba we wszystkich xD

ksg666

jako aktor wybitny nie jest ale taki zły też nie, za grę dałbym mu z 7/10 ale ma do tego świetny głos, za nic nie obejrzałbym filmu z nim i lektorem

lord_miki

szybko i wściekle podobało mi się w jego wykonaniu najbardziej ! ;-)

apis1

Szybcy i wściekli i xXx

Jill Valentine

Jego rolą życia jest rola Karpatka w Szeregowcu....

ksg666

siema pedale

TheRaperGoood

Jak dla mnie Vin znakomicie pokazał się w roli Dominica Torretto, w szybcy i wściekli. Pokazał, że wielka góra mięśni, nie przeszkadza w dobrej grze aktorskiej.

ksg666

Dla mnie Synowie mafii, Szeregowiec Ryan no i szybcy....

ksg666

dla mnie jest zajebistym aktorem we wszystkich produkcjach gra super chociaż zajefajnie grał w ridicku to nie gustue w takich filmach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones