Vincent Cassel

Vincent Georges Pierre Crochon

8,0
22 868 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vincent Cassel

Prawda jest taka że w tych czasach koleś musi mieć wygoloną klatę, prosty nos, cerę jak pupa niemowlaka, żeby zwróciła uwage na niego kobieta.

No panie powiedzicie prawde gdyby nie to że jest aktorem to by żadna laska na ulicy na niego nie spojrzała.

Andros_filmweb

Ja zaprzeczam. Za Vincentem na pewno bym się obejrzała, mimo że dzieli nas ogromna różnica wieku. Ma niesamowicie elektryzujące spojrzenie, którego mógłby pozazdrościć mu niejeden facet. Nos niczego mu nie ujmuje, a nawet więcej - dodaje jego twarzy charakteru.

bittersweet_

dokładnie :3

Andros_filmweb

Ty byś się obejrzała, a Monica Belluci zapragneła spędzić z nim resztę życia. Wystarczający dowód, że facet ma coś w sobie.

nivelS

quel stupide :3
jest francuzem; wystarczy :D .

if you know... ;)

namadani

znam francuzki; wystarczy :D

if you know... ;)

nivelS

francuZki?
hmm c'est fantastique, est-ce que tu veux en parle? :P

nivelS

brawo :)

nivelS

Już nie.

Andros_filmweb

no nie wiem, kobiety to nie wzrokowcy jak my, faceci.
poza tym bardzo mało w Polsce widze ładnych kobiet z przystojnym facetem u boku, a byłem praktycznie w każdym, większym mieście w Polsce
moze to wynika z faktu, ze Polacy w większości są przeciętni, i po prostu panny nie mają za bardzo wyboru ;)
jednak wydaje mi sie, ze większą rolę odgrywa pewność siebie i przebojowość niż wygląd, jak to powiedziała jedna moja znajoma - nic mnie bardziej nie pociąga w facecie niż pewność siebie, więc coś w tym musi być

BlackShit

oczywiście, że wygląd nie jest najważniejszy, ale nie oszukujmy się, ważny, bo jednak pierwsze wrażenie opiera się właśnie na wyglądzie.
Po poznaniu charakteru wszystko się może zmienić, jednak jeśli facet jest zajebisty z charakteru jednak jego wygląd budzi zastrzeżenia, to dziewczyna z nim nie będzie, ewentualnie zostaje przyjaźń. Musi być dla niej atrakcyjny. Ale chodzi o to, że dla mnie najbrzydszy facet może być dla innej najprzystojniejszy, rzecz gustu, więc nie ma co dyskutować. Uważam, że Vincent jest baaardzo męski, a większość postrzega go inaczej.. naprawdę uważany jest za nieatrakcyjnego. Rzecz gustu

MsSeeQ

I tak, i nie. Mi nikt sie nie podoba dopuki nie zacznie mowic. Potrafie docenic czyjs wyglad w sensie estetycznym, ale to tak samo u facetow jak i kobiet. Zeby sie sie mi ktos fizycznie spodobal musze poznac cos z jego charakteru.

Rlyeh

Myślałem na początku że chodzi Ci o elokwencję a nie charakter ... :) Co do główniej myśli to się zgadzam z Tobą, że jak charakter piękny to i "reszta" robi się jakaś ładniejsza. Ale wydaje mi się że rożni ludzi podchodzą do tego inaczej - jedni będą stawiali przed urodą charakter, a inni wygląd na pierwszym miejscu...

BlackShit

no zgodzę się z tobą, w rosji z menami mają chyba jeszcze gorzej, typowy rusek to morda jak niedźwiedź :)
a twoja znajoma ma rację i słuchaj się jej z uwagą:)

BlackShit

"Kobiety to nie wzrokowcy, jak my, faceci"... Z całym szacunkiem, ale wygląda mi to na stereotypowy podział postrzegania przez obie płci wzięty chyba z nieaktualnych poradników dla nastolatków. Na tej podstawie można by postawić równie bezwzględnie absurdalną hipotezę, że: kobiety patrzą w duszę - faceci na cycki, kobiety pragną miłości - faceci seksu (można z tego zrobić lustrzane odbicie). Do tego dziwne statystyki, panie, podajesz, o tych nieprzystojnych Polakach i przepięknych Polkach, które nie mają wyboru. ;) Nie widzę tu również żadnej regularności. W jednych miejscach są mniej piękne kobiety niż w innych, co jest zresztą także kwestią gustu. Podobnie jest pewnie z facetami, choć nie przyglądam się im. Myślę, że zbyt uogólniasz i nieco fantazjujesz. No chyba, że jeździsz po Polsce niczym śp. Steve Irwin na tropie nieprzystojnych mężczyzn w parze z ładnymi kobietami.

PS ciekawe filmy masz u siebie, już mnie zainteresowało kilka, m.in.: 2046, Zostawić Las Vegas czy Margines życia. Pozdrawiam.

70R

nie wiem co piszą w poradnikach dla nastolatków bo ich nie czytam, ale jezeli pisza to o czym pisałem wczesniej to dobrze, bo tak własnie jest.
to, ze faceci to wzrokowcy nawet udowodniono naukowo, z kobietami natomiast jest troche inaczej.
główną rolę odgrywają emocje, koleżka może nie być zajebiscie przystojny, ale jezeli jest pewny siebie, ma silną osobowość i potrafi zafundować kobiecie odpowiednie emocje, to prawie kazda dupa jego, to pociąga kobiety.
a nas, facetów to raczej nie pociaga, wiekszosc sie raczej takich kobiet boi,grunt zeby własnie cycki miała dobre(dupe tez).
a co do polek i polaków, nie uogólniam a juz na pewno nie fantazjuje, pisze to co widze na ulicach polskich miast, a byłem w większosci większych miast w tym kraju, i polki wypadają naprawdę dobrze na tle europy, spora czesc niemców przyjeżdza do nas szukać żony, bo u nich to wiadomo, tragedia :)

BlackShit

Mnie pociągają ostre kobiety, nie jakieś łagodne właśnie. :) Łagodność jest nudna.
Nie podoba mi się jednak to stwierdzenie "wzrokowiec". Brzmi jak jakieś piętno. Wiadomo o co chodzi, ja miałem jednak na myśli coś więcej, tzn. kobiety również przywiązują wagę do wyglądu i to wcale nie "dopiero później". A te dowody naukowe... Nie ma na świecie czegoś takiego, jak jednakowo zbudowany mózg każdej kobiety i mężczyzny. No ale to moje zdanie.
Polki owszem, lecz też nie wszędzie są ładne. Np. w Gdyni to tak średnio. Do Sopotu się zjeżdżają całe tłumy z różnych miejsc, więc tam co 2-3 jest fajna - na Monciaku. Jeszcze zauważyłem, że w różnych miejscowościach typu Kartuzy czy Kościerzyna np. są naprawdę niezłe. A najlepsze to chyba były na Śląsku - podobno w ogóle tam przypada kilka kobiet na jednego faceta czy coś w tym rodzaju. ;)
A babki tak samo jak faceci oglądają się za "dupami" i oceniają nas jako "fajne ciacho", itd. Ewolucja. ;>

70R

jak sie was czyta to normalnie śmiech człowieka ogarnia

Justyna_0288

A fajna jesteś?

70R

hmm pyskata :)

Justyna_0288

Nie wydajesz się. Wyglądasz na miłą i sympatyczną i przynajmniej nie zamykasz się w sobie. Ale twa odpowiedź do blackshita jest niemniej ciekawa.

BlackShit


taaak, znam wielu tych brzydszych , co są pewni siebie , maja "silną "osobowość ,fundują dziewczynie emocje(hmmm????) tylko w 99% tacy faceci nie maja nic do powiedzenia, prowadzą zwykłe gadki szmatki, bo nie o to chodzi żeby być wyszczekanym , wygadanym (bo to masz na mysli przez pewność siebie) , chodzi zeby mieć nie tyle silną osobowość, co ciekawą, a z tym w polsce gorzej , znam pełno takich faceow o których ty wspominasz ,ale najczęściej to nudziarze , którzy pod przykrywka pewności siebie są nudni , pretensjonalni i banalni


bebloczesz tak jakby były same zajebiście piękne kobiety w polsce i paskudni faceci , wiec baby muszą użerać sie z brzydalami ale za to pewnymi siebie, a jak ktoś jest brzydki i nieśmiały , chyba ma przerąbane/?

Justyna_0288

"brzydki i nieśmiały , chyba ma przerąbane/?"

no to jest przecież oczywista oczywistość

Andros_filmweb

Nie zgadzam się, te wszystkie cechy : krzywy nos itd. dodają mu uroku, jest charakterystyczny. Uważam, że jest przystojny. Ma charyzme i to widać, a to dodatkowo plusuje u niego.

Ania_II

zgadzam się z wami, ma takie coś w sobie, co jest hipnotyzujące

Andros_filmweb

poleciała na niego Monica Bellucci, więc taki szpetny chyba nie jest... najwyraźniej męskość, krzywy nos i owłosiona klata dalej są w cenie. hallelujah!!

Andros_filmweb

a ja bym sie obejrzała bo ma w sobie to "coś"

Andros_filmweb

Teza może i słuszna, jeśli chodzi o dziewczynki, którym się podoba np. Bieber. Kobiety przede wszystkim zwracają uwagę na oczy i jakieś cechy charakterystyczne. To, co napisałeś, to kolejna rzecz, którą promują kolorowe magazyny, a która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Andros_filmweb

Powiem tak ,jak na 46 latka jest cholernie przystojny.
Mi osobiście się bardzo podoba, a w młodości taki przystojny nie był co potwierdza moją teorię że wielu mężczyzn przystojnieje z wiekiem.Może to jego oczy, a może ta opisana charyzma ,ale nie dziwi mnie wybór Belluci.

jestem_super

Uroku osobistego na pewno nie można mu odmówić, pomimo że jest charakterystyczny, i na zdjęciach nie wygląda jakoś specjalnie, to ma w sobie niesamowitą charyzmę. Na pewno na ulicy bym się za nim obejrzała, nieważne czy jest aktorem. A kobiety wbrew pozorom rzadko lecą na modeli z okładek - facet powinien mieć w sobie coś, co przyciąga ich uwagę. Możliwe, że chodzi właśnie o pewność siebie.

jestem_super

Mi się baardzo podobał i za młodu i to się nie zmienia z biegiem lat, ma w sobie to coś i to chyba jest ponadczasowe ;)

użytkownik usunięty
Andros_filmweb

a ja trochę przewrotnie napiszę, że... to świetny aktor ;) zagra w każdym filmie i będzie wiarygodny a co ważne, rzadko zdarza mu się zagrać w badziewiu.

Jak dla mnie aktorski geniusz ! Zawsze gra super, film może być słaby ale jego gra jest zawsze bez zarzutu.

Andros_filmweb

autor ma chyba kompleksy, prawda?;)

tacyssup

Prawda :)

Andros_filmweb

Niepotrzebnie! Masz złe podejście oj złe

Andros_filmweb

Nadeszły czasy, kiedy promowane są te mniej męskie zachowania ale musisz się z tym pogodzić, bo taka jest kolej rzeczy. Świat cały czas idzie do przodu (choć w tym wypadku można odnieść zupełnie inne wrażenie) a że modne staje się coś, co frustruje i z czym trudno jest nam się oswoić, to tylko i wyłącznie kwestia naszej tolerancji. Większość ludzi zawsze będzie podążać za modą czy tego chcemy czy nie, jednak zawsze znajdzie się jakaś babeczka, która popatrzy na ciebie i pomyśli o tobie jako ostatnim bastionie męskości. Trzymaj się.

thefairyANDthedevil

Facet powinien być TYLKO ODROBINĘ ładniejszy od diabła. W końcu to kobiety są od tego, żeby być śliczne, gładkie i z prostymi noskami. Chłopcy mogą sobie być tak piękni jak chcą, ale nie można ich wtedy nazywać mężczyznami. ;) (jestem dziewczyną, w razie czego)

Andros_filmweb

Oj spojrzalaby spojrzala... Sa tacy mezczyzni,ktorzy dzialaja na kobiety wrecz hipnotycznie...i taki wlasnie jest Vincent:) osobiscie-uwielbiam:)

Andros_filmweb

Jeżeli kobieta chce, żeby mężczyzna nie był choć trochę owłosiony, cera jak u niemowlaka itd. to niech sobie szuka jakiegoś lalusia, a nie mężczyzny.

Andros_filmweb

Vincent Cassel jest wyjątkowy - na pewno chciałabym się umówić z nim na spotkanie, i nie chodzi o wygląd tylko o osobowość jaką emanuje, pewność siebie - ale nie arogancja, pomysłowość, kreatywność, bystrość, poczucie humoru, dobra energia ,
no i mężczyzna jak dla mnie powinien być wysoki, ale musi być .... sexy nie ma co ukrywać no i spojrzenie - oczy mówią wszystko ...

Andros_filmweb

Temat nadal aktualny.
Zdecydowanie Vincent ma w oczach coś tak nietypowego, charyzmatycznego, wręcz zwierzęcego,że niejedna kobieta chętnie by się z nim umówiła.
Ah!

nomercy1410

Ja sobie taki mały trolling zrobiłem, a widzę że tu wywiązał się normalny temat :)

Andros_filmweb

Jak widać, nawet takie tematy są potrzebne :D

Andros_filmweb

Ogólnie mam tak,że aktora cenię za aktorstwo,nie patrzę na wygląd i tak oczywiście powinno być.Aktor ma dobrze grać i on to robi ,a pięknisie bez talentu niech idą na wybieg . Jednak u niego nie wiem czemu ale bardzo mi przeszkadza jego aparycja ,nie mogę na niego patrzeć,może mi kogoś przypomina nie wiem,głupio mi z tym ale cóż poradzę.

Andros_filmweb

Żartujecie sobie, tak? Ten facet testosteronem, charyzmą i męskością mógłby obdzielić pół Hollywood! Uwielbiam go oglądać..... ;D

Andros_filmweb

Prawda jest taka,że leczysz kompleksy.

Andros_filmweb

Wygolona klata? Fuj.

Andros_filmweb

ja powiem tak, że obejrzę każdy film z Vincentem choćby miała to być kreskówka ;) biorę w ciemno jak leci bo to jest extra gość. rozmawiacie o jego wyglądzie, a skoro jego żoną jest Monica to szapo ba ! jako heterosexualny facet uważam , że to raczej jest typ w którym kobieta może zakochać się na zabój ale UWAGA - nie każda gdyż urody modela to mu bozia nie dała. za jego aktorstwo i za żonę 10000/10

Andros_filmweb

Proszę Cię zobacz kto jest jego żoną i lepiej skasuj tą wypowiedź :)

BlackInsidee

Już nie, ponoć zdradzał ; >

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones