Vincent Cassel

Vincent Georges Pierre Crochon

8,0
22 868 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vincent Cassel

Sama nie wiem, ale jest pociągający. Swoją drogą, jest świetnym aktorem, ale jest tak brzydki, że aż cholernie seksowny.

__luthien__

Tak, zgadzam się bez dwóch zdań. :)

__luthien__

Tacy faceci są najlepsi.. ;)

Alexandra3663

nic dodać, nic ująć :)


Ach, ten Vincent <3

__luthien__

Dokładnie!

__luthien__

Ha, ha. A myślałam że tylko ja mam ten problem :). A swoją droga to taka francuska męska uroda jest? Nasz trener Antiga też podobnie wygląda, tylko w dużo grzeczniejszej wersji.

issabelka

Oj tak :) Widzę, że nie tylko ja mam takie skojarzenie :)

__luthien__

jak Benicio del Toro. Pociągający bo wygląda jak prawdziwy facet!

__luthien__

Bez kitu, koleś jest mega odpychający. W Czarnym Łabędziu jak tylko pojawiał się na ekranie i zaczynał z tymi zboczonymi gestami to mi się niedobrze robiło/

cruzo_Alex7

Mnie też odpycha. Bardzo

__luthien__

Zgadzam się z Tobą, przez połowę "Trans" zastanawiałam się co on w sobie ma, że aż tak bardzo jest przyciągający. Może to też wiek chyba im starszy tym lepszy, ale to wiadomo już nie od dziś ;)

użytkownik usunięty
MeryLu_1

Też tak mam ,ale u mnie przemawiają doświadczenia z szkoły (przemoc fizyczna kolegów z klasy) + zranione serce i nie umiem zaufać facetom młodszych ,a takiemu to serce bym oddała :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Grudziu

A pan to piękny i uroczy niczym grecki Bóg. Na pewno większość kobiet woli dojrzalszych mężczyzn niż użerać się z dziećmi takimi jak pan .A więc żegnam.

O tak, ma w sobie jakąś iskrę a jak się uśmiecha to ja wymiękam :-)

gabriell79

Oj tak , ma coś w sobie takiego . Typ urody niebanalny

użytkownik usunięty
__luthien__

Ogólnie to wygląda jak Sid z Epoki lodowcowej i to sprawia, że jego wygląd jest oryginalny i się podoba np Belluci. Ogólnie kobietą często podoba się facet który nie jest, że tak to powiem piękniejszy wizualnie od nich ale ma coś w sobie tak jak Vincent

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones