Vincenzo Natali

6,7
705 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Vincenzo Natali

Czy to prawda że on będzie ekranizował książke Tunele ? Bo jak tak to nie mogę się doczekąć :D Chociaż łatwo nie będzie. Ktoś z was czytał tą książke ?

Źródło o ekranizacji :

http://www.film.gildia.pl/news/2010/02/tunele-film

Lecho1523

Ja też słyszałam że ma być ekranizacja i będzie ona na 99% xd
ja też czytałam książki z serii 'Tunele'. Uwielbiam je i już nie mogę się doczekać kolejnej części :)

pysiog

Są już dawno kolejne :) Głębia i Otchłań ale ja nie czytałem jeszcze ich :)

Lecho1523

*Głębiej




Podobno jest za krótki ?


































Lecho1523

Mówiąc o kolejnej części miałam na myśli tunele 'closer' (bliżej) które są w trakcie pisania. Wcześniejsze części czytałam i mam je nawet w domu xd naprawdę uwielbiam te książki. heh xd

pysiog

aaa ;p

Muszę zabrać się za przeczytanie Głębiej i Otchłani

Z książek fanstasy młodzierzowych polecam jeszcze Morze Trolli i kontynuacje Dziki Ogień oraz Zaklinacza Cieni(większy rekord sprzedaży niż tunele)(obecnie czytam) i oczywiście Harry Potter :)

Lecho1523

heh :)
dzięki pewnie przeczytam bo uwielbiam czytać książki chociaż bardziej interesują mnie książki kryminalne, historyczne lub typu biograficzne ale dobra fantastyką nie pogardzę.. Ostatni wzięłam się za czytanie 'Władcy Pierścieni: Drużyna Pierścienia' i 'Imię Róży' .. A ty co ostatnio czytałeś? :)

pysiog

Ja ostatnio właśnie tunele :) a teraz zaklinacza cieni przed tem poraz kolejny HP ;p Trylogie Tolkiena czytałem + Hobbita(polecam) i Silmarilion (nie moj gust) a masz jakieś kryminały , biograficzne lub historyczne do polecenia bo też mnie to interesuje

Lecho1523

Harlan Coben wszystkie części..:)
Norman Davies-powsatnie 44; Zofia Nalkowska-Medaliony; Gustaw Herling-Grudziński-Inny świat.
no i jeszcze z troszkę innych książek to 'pamiętnik narkomanki', 'my dzieci z dworca zoo' i ,hera moja miłość'-najlepsza książka :)

pysiog

Widzę , ze są tutaj osoby zainteresowane książką Tunele. W takim razie chciałam wam zaproponować grę PBF/RPG na ten temat. Forum jest młode i wciąż się rozwija , jednak rozwój nic nie da bez graczy, to też zapraszam wszystkich na forum
http://tunelerpg.mojeforum.net/

Lecho1523

W mojej bibliotece jest już Bliżej i Spirala, jak tylko oprawią, to gnam po nie nawet o północy :)

Lecho1523

jasne że czytałam wszystkie części i oszalałam na jej punkcie nie moge sie doczekać ekranizacji ^^`

agata1996

Ja też nie mogę doczekać się ekranizacji, a książki po prostu ubóstwiam. Są po prostu cudowne i bohaterowie.... Ah, chciałoby się spotkać z Willem...

memory17

Minęły już 4 lata. Wiadomo coś nowego o ekranizacji?

Tom_96

Z tego co czasem czytam to coś się dzieje, ale kiedy, gdzie i co to jeszcze nie wiadomo.

Na stronie Rodericka Gordona pojawiają się czasem wpisy odnośnie filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones