Vladimir GarinI

8,1
256 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vladimir Garin

Po 'Powrocie' bylam zachwycona i czekalam na rozwiniecie filmografii.Nie wiedzialam ze on nie zyje...szkoda mi go ,naprawde.Ale coz,fakt dokonany,a wczoraj minela 1 rocznica smierci.Szkoda...po prostu.

neurofobia

"Powrót" obejrzałem dopiero kilka dni temu przypadkiem w tv. Okazał się filmem świetnym, poruszającym i życiowym. Chciałem się dowiedzieć trochę o filmie i aktorach. Niestety ta informacja iż on nie żyje mnie zaskoczyła. Czy ktoś może wie coś o tym aktorze i o przyczynach jego śmierci? Niestety nie zbyt znam kino rosyjskie i aktórów.

trusek

Gdzies tu wyczytalem ze paradoksalnie zginal topiac sie wlasnie w tym jeziorze gdzie krecono film jednak nie podczas zdjec (jak szumialy media rzekomo zeby wywolac sensacje) jednak podczas wakacji po ukonczeniu prac nad filmem.

Krasnolud

Też tak słyszałam,a le jak w końcu było to narazie się nie dowiedziałam, ale szkoda mi chłopaka, bo w Powrocie świetnie zagrał... ale cóż i tak się zdarza, trzeba takie fakty zaakceptować.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones