Władysław Hańcza

Władysław Tosik

8,5
15 421 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Władysław Hańcza

Arystokrata, czy chłop, w dramacie, czy w komedii - tak samo naturalny i przekonujący.

jan_niezbedny0

to fakt,czy jako Boryna czy Radziwiłł-równie naturalny i doskonały.

jan_niezbedny0

W 'Samych Swoich' był dubbingowany przez innego aktora, jako że sam nie umiał chłopskiego, kresowego akcentu złapać ;)

jammer

Bo to wbrew pozorom nie jest łatwe, mimo to bardzo chciał - w następnych częściach mówił już swoim głosem i nie miał z tym problemu, zdaje się, że nawet zagrał w nich pod takim warunkiem, że nie będzie dubbingowany.

A dubbingował go B. Płotnicki i to zdaje się dlatego, że Hańcza musiał iść do szpitala, bo też nie wiadomo, czy by nie postawił na swoim.

jammer

Ale potem się już naprawdę postarał i swoim głosem grał. Słychać różnice, głos podłożony brzmiał mocniej.

jan_niezbedny0

To prawda całkowita
niezbędny jak zwykle zgadzam się z Tobą

chemas

Znaczy zgoda w narodzie jeszcze całkiem nie padła, he, he...

jan_niezbedny0

no nie :)

jan_niezbedny0

Boryna to też szlachcic pełną gębą, tyle że w kożuchu.

jan_niezbedny0

Wspaniały aktor poważny, jego życiowa rola była w komedii. Nie raz nie poznawałem, że to on gra, bo tak się wczuwał w postać, że nie widziałem tego "o, Kargul!".

jan_niezbedny0

Do niedawna znałem go głównie z "Samych swoich" i kontynuacji, gdzie przy Wacławie Kowalskim jego postać była nieco wyciszona. Dopiero po obejrzeniu "Potopu" czy "Chłopów" widzę jak wszechstronny jest to aktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones