Whoopi Goldberg

Caryn Elaine Johnson

8,0
13 587 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Whoopi Goldberg
Rob_Rock

Potwierdzam to co napisałaś.Wyjątkowy talent komediowy.

lucyna63

w dramatach też również świetna ;) !

Robertul

Kobieta ma po prostu talent i do komediowych i do dramatów.

lucyna63

W dramacie zadnym jej nie idzialem. Widzialem jakie tam pseudo komedie z nia i powiem szczerze ze do mnie ten typ humoru nie trafia. Jak dla mnie kicha

Jayfidget

To nie znasz się na jej grze aktorskiej.To jedna z najlepszych aktorek amerykańskich.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Jayfidget

Widziałeś "Kolor Purpury" ?!

Jayfidget

Polecam film Corrina Corrina.

Rob_Rock

Świetna aktorka. Co do osobowośći -mnie osobiście przeraża jej stosunek do aborcji (dla wszystkich, pod każdym warunkiem, na życzenie), sama zresztą dokonała chyba kilkunastu (!) aborcji (pierwszą zrobiła sobie sama, gdy była molestowana). Przeraża mnie jej dzialalność społeczna, natomiast uważam, ze aktorką jest genialną i komiczka z niej po prostu wybitna :D. Jumpin Jack Flash, Made in America, Partner, Zakonnica w przebraniu... Fakt, w dramatach też jest dobra (za Kolorem Puprury jakoś nie przepadam, ale w Girl Interrupted czy Corrinie była świetna), jednak zdecydowanie stworzona jest do komedii. W ogóle szacun dla niej za to, ze wykorzystała swoje "warunki". W Polsce nie miałaby szans, zaraz by powiedziano, ze jest "za brzydka", bo u nas aktorki muszą być z taśmy produkcyjnej :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones