Whoopi Goldberg

Caryn Elaine Johnson

8,0
13 581 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Whoopi Goldberg

...że ma na imię "Głupi Goldberg". Kiedy puszczali jej filmy to zawsze Głupi Goldberg, Głupi Goldberg. Teraz wiem że ma na imię Whoopi Goldberg. Ogólnie to jest bardzo fajna i dobrze gra nic do niej nie mam, ale mi się tak wydawało...

Alka12

(hahaha) to pewnie myslalas ze jest facetem?;d;d

Alka12

niezła jesteś .... hahahahaha taka crazy....

mesgerdigantka

Jak można tak kretyńsko myśleć???? To nie pojęte! zero wyobrażni...

użytkownik usunięty
loloki31

Własnie jest wyobraźnia XD

Alka12

Miałem dokładnie to samo!!! <wstydniś> Jeszcze się dziwiłem, że mówią Głupi i pokazują... kobietę!

Alka12

ja także !!! Do tego myślałam że to inny aktor z którym ona tylko gra ! Zawsze się zastanawiałam ... hmm ... a jak ona ma na imię ?

justyna55

haha to była zagadka mojego dzieciństwa :DD !

Alka12

W dzieciństwie myślałam dokładnie tak samo :)

Alka12

Urzekła mnie twoja historia :)

Alka12

To masz łeb na karku <facepalm>

Alka12

tak samo jak ja mając lat 4 czy 5 byłam przekonana, że jest Sal Mahajek a nie Salma Hayek

mina82

To ja jeszcze dorzucę Johna Travoltę- w dzieciństwie uważałam go za kobietę o nazwisku Johntra Volta :)

Doromaniak

Johntra Volta xD popłakałam się ze śmiechu

Doromaniak

hahah, ja miałam podobnie, tyle że uważałam Jennifer Lopez za Jeni Ferlopez xD

Doromaniak

To ja nie będę gorszy. Opowiem Wam anegtdotę z mojego dzieciństwa.
Dawno temu, gdy miałem niewiele ponad pół metra wzrostu, byłem święcie przekonany że zespół Trubadurzy ("Znamy się tylko z widzenia") nazywa się Truba Duży. A ponieważ to nie była muzyka dla dzieci, doszedłem do wniosku, że musi też być gdzieś zespół Truba Mały, grający dla dzieci. Szukałem gdzie się tylko dało wśród kaset i płyt, kaset rodziców, wujków, sąsiadów itd. Nie mogłem znaleźć. A gdy pytałem dorosłych "macie kasetę Truba Mały?", robili zdziwione miny bo nie wiedzieli, o co mi właściwie chodzi. Jak to dzieciak, po krótkim czasie zająłem się czymś innym i zapomniałem o sprawie. Po iluś latach, gdy w przeddzień któregoś z kolei Festiwalu Opolskiego szedłem z mamą ulicą Krakowską w Opolu (na Krakowskiej można wtedy spotkać same sławy), powiedziała do mnie: "Patrz, idzie Poznakowski. Ten z Trubadurów". I wtedy przeszedł przeze mnie prąd 6000 KV. Zatrzymałem się, zrobiłęm kamienną minę i mówię do mamy "Co Ty powiedziałaś? Z czego?". "Ryszard Poznakowski, z Trubadurów" odpowiedziała patrząc się na mnie jak na kosmitę. Potem było kupa śmiechu, a ja doczekałem się po latach rozwiązania zagadki z dzieciństwa :D

Alka12

Miałam dokładnie to samo ;)

Alka12

Hahaha ale się uśmiałam czytając tu wszystkie wpisy :D
-Głupi Goldberg
-Sal Mahajek
-Johntra Volta
Mocne :D

Gabriella_05

haha ja jeszcze myślałam, że JCVD nazywa się Jeancloud Vandame:D
ale Johntra Volta jest najlepszy hahahaha:D

Alka12

moja mama z kolei nigdy nie może zapamiętać jak ona się nazywa i zawsze mówi na nią "Jupi".

- Ty, to dzisiaj jest ten film z Jupi? xD

Alka12

ja wam powiem krótko: uwielbiam tą kobietę:D (Whoopi ;])
co do postu Alka12- hahaha dobra jesteś:D

Alka12

Dokładnie

otwieram_wino

ja w dziecinstwie ja nazywalam Szopi Goldberger...i myslalam ze sa je dwie, moja Szopi i ta Whoopi Goldberg (bo mi nazwisko nie pasowalo) :D

Alka12

Cool story bro,changed my life. :)

Alka12

mialam tak samo ;p

Alka12

ja nadal tak na nia mowie

Alka12

ja dopiero jak miałam kilkanaście lat uświadomiłam sobie że nie Głupi Goldberg a Whoopi. Tyle że jak byłam mała zawsze myślałam że chodzi o tytuł filmu:)

Alka12

Ja to miałem lepiej , jak miałem kilka lat to myślałem że ten Goldberg to aktor grający jakieś postacie głupie i przesadnie komiczne (czyli role idotów) i że lektor zapowiadający film z nim był tak głupi że pomylił aktora z postacią którą on gra.
Dodatkową fazę miałem w przypadku Sandry Bullock bo słyszałem "sam Drabulok" i myślałem że film miał tak niski budżet że stać było ich tylko na zatrudnienie jednego aktora (owego Drabuloka) którego zadaniem było odegranie wszystkich ról w filmie samemu i że jakoś to super musieli zmontować ( wiadomo sceny walk , strzelanin, seksu , kłótni musiały wyglądać przekomicznie)

użytkownik usunięty
Alka12

Też kiedyś tak miałem dawno

Alka12

To ja dorzucę i swoje skojarzenia z dzieciństwa. Zawsze na zakończenie "bajek" z dzieciństwa typu Tom I Jerry, Filnstonowie gdy pojawiały się napisy - Hanna Barbera, to myślałem, że jest to kobieta. Miałem nawet ciekawe wyobrażenie o niej - jako starsza siedząca za biurkiem Pani wymyślająca coraz to oryginalniejsze kreskówki ;)
Nie ma to jak dziecięca kreatywność sięgająca za siedem gór i lasów :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones