Wiesław Gołas

8,1
19 878 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wiesław Gołas

Oby żyli jak najdłużej, bo następców nie widać. Panie Wiesławie, zdrowia i 120 lat życzę!

Koper_Zielona

Nie ty jesteś od oceniania ile kto ma żyć! Jak w ogóle można napisać taki komentarz.

biedronka60

? Głupszego komentarza jeszcze nie czytałem. To tyle

Koper_Zielona

Nie rozumiesz trudno,to kwestia braku taktu.To tyle

biedronka60

Ale jaki takt? Jak śpiewasz ludziom na urodzinach "100 lat" to jest brak taktu? człowieku, nie zajmuj się filozofowaniem na siłę, naprawdę

Koper_Zielona

Jak staremu człowiekowi powiesz coś w deseń- oby szybko nie umarł, to jest to brak taktu... Ale i tak tego nie pojmiesz.

biedronka60

A co tu jest do pojmowania? człowieku zazdroszczę ci k... problemów. Nie odpowiedziałeś mi nawet na pytanie czy taktowne jest śpiewanie 100 lat"... taki jesteś"kumaty". wiec zanim zaczniesz inny ubliżać odpowiedz mi CZY ŚPIEWANIE 100 LAT JEST TAKTOWNE CZY NIE. Czekam na tę odpowiedź z niecierpliwością

Koper_Zielona

Koper_Zielona olej debila.

Koper_Zielona

to chyba dobrze, że odchodzą powoli, a nie szybko

hardwar

Duża generacja aktorów Polsce umarło w dość młodym wieku niestety z dawnego pokolenia. Niektórzy przez to, że nie wierzyli w nasze lecznistwo :)

Koper_Zielona

90-latek, ale nie grał w filmach od ćwierć wieku. Przed oczami mam skecze z Kabaretu Dudek i jego gejowsko-krakowski galopek wokół fortepianu z Kabaretu Starszych Panów (Czerwony kapturek). Gigantyczny talent.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones