Wiktor Zborowski

7,5
14 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wiktor Zborowski

Nie zapomnę jak 3 kozakom łby odrąbał.

LeoMessi86

3 tatarom...

LeoMessi86

A Żyd to co? Gorszy? Nie człowiek? Świetny aktor.

mongoloid

Nie jest żydem, właśnie skończyłam czytać autobiografię jego matki Hanny Kobuszewskiej- Zborowskiej.

Forewa_4

Stuhr mówi co innego.

użytkownik usunięty
Jordan66

Szanowny Jordanie. Mówić to on sobie może. Nie warto wierzyć we wszystko co się usłyszy lub przeczyta.

mongoloid

Nie dziw sie kolega Messi ma spaczone poglądy,juz pare razy sie o tym przekonałem..

fauzi

Akurat rola Longinusa mnie niesamowicie denerwuje u Wiktora.

fauzi

Co takim ludziom się roi w głowach to nie wiem

fauzi

Jakie spaczone poglądy? Kolega jest uświadomionym obywatelem po prostu i najwidoczniej wie z jakim zagrożeniem ma do czynienia. Nie trzeba takiego kogoś wyzywać od razu tylko dlatego, że ma swoje poglądy, a samemu żyje się w błogiej nieświadomości.

victorr

A wchodziłeś na jego wypowiedzi? Ja pare razy się z nimi zetknąłem i mam o nim zdanie takie jakie mam.Może zmieni się to jak dorośnie.
Poza tym napisanie że ktoś ma spaczone poglądy to chyba jeszcze nie jest wyzywanie.Nie mieszaj ognia z wodą.

fauzi

sama nie wiem czy to żyd czy nie ale ja i tak go bardzo lubię za rolę komediowe i za Obelixa.

kinomanka_13

Ja też tego nie wiem i mało mnie to obchodzi.Dla mnie każdy jest człowiekiem i nie będe tracić życia na zastanawianie się czy ten jest Żydem a tamten Arabem..

fauzi

Niestety oszołomom, których jest na pęczki nie przetłumaczysz.

victorr

W nieświadomości czego? Nie rób tajemnicy, pochwal się czymś równie "błyskotliwym" jak założyciel wątku.

LeoMessi86

Boże, co za polactwo z niektórych wyłazi... A niechby był murzynem z Otwocka, co ci do tego? Zajmij się sobą i poszukaj w swej genealogii. Na pewno jakiegoś "obcego" znajdziesz.

LeoMessi86

Lubię Wiktora dobry aktor w komedi oraz w poważniejszym repertuarze charakterystyczny głos .To chyba najwyższy polski aktor.

Ruben_fw

Zgadzam się. Świetny aktor i bardzo sympatyczny głos. Ale rownie wysoki jak on jest Tomasz Kot.;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones