Will SmithI

Willard Christopher Smith Jr.

8,3
85 745 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Smith

czy tylko ja uważam, że ten świetny aktor dobiera coraz gorsze role i niestety ale jego kariera zmierza w złym kierunku?

dzikudzina

Tak, tylko Ty

barney23

jak widac chyba tak hehe. ale odnioslam takie wrazenie.

dzikudzina

Nie, nie jesteś sama. Mam podobne odczucia. Ostatnim ambitniejszym filmem Willa było Siedem Dusz, od którego premiery upłynęło już 7 lat...

shafiqua

uff, a już myślałam, że mam jakieś skrzywione pojęcie o rozwoju aktorskim

dzikudzina

Być może niedługo się to zmieni, bo Will zagrał w dramacie sportowym Concussion (premiera w USA 25 grudnia). Film jest obecnie w fazie postprodukcji. Mam nadzieję, że w tej roli mógł się jakoś wykazać aktorsko. Czekamy na pierwsze seanse :-)

dzikudzina

Suicide Squad baybe :D ten film da popalić w 2016

awesomeone1

Też mam taką nadzieję, bo lubię tego aktora, szczególnie za "jestem legendą".

dzikudzina

nigdy nie był świetny trafiły mu się odpowiednie filmy i to na tyle. Ten plastuś jest odpychający a te jego grymasy wręcz odrażające.

markin

To jest twoja opinia, ale trochę w tym racji-czasem robi mię jakby mial zatwardzenie:P

dzikudzina

właśnie podobno na kiblu najlepiej się myśli on sobie to wziął na poważnie i każdą rolę w tym miejscu ćwiczy co uwidaczniają jego "kiblowe" grymasy

dzikudzina

Facet się starzeje i w synu widzi chyba młodego siebie, bo tak nachalnej promocji jak w"1000 Lat po Ziemi"dawno nie widziałem.Czekam na "Hancocka 2"

dzikudzina

W tym sezonie wystąpi w jednym epizodzie The Walking Dead. Chyba kasa się kończy xd

Biogdan

serio?? nie mogę się doczekać:-) ale faktycznie źle to wróży jego karierze:P

dzikudzina

No i mamy 2018 i Will nie wystąpił ani w Walking Dead ani w jakimkolwiek dobrym filmie. Suicide Squad to porażka, Bright jeszcze bardziej. Kurde dziewczyno, wykrakałaś :-p

Mordechaj_Sauerland

Widocznie dobrych historii coraz mniej

dzikudzina

Może po prostu coraz trudniej o dobre filmy

tari_tari

Nie coraz gorzej obejrzyj Bright gra tam bardzo dobrze. Po prostu te filmy są kiepskie wyżej wymienione.

dzikudzina

To jest subiektywna ocena. Jednym się wszystkie jego filmy podobają A innym nie. Więc to jest tylko odczucie własne. Bo np. ja jeszcze żadnego jego filmu nie dałam do ulubionych. Jedynie Alladyn mi się podobał.

dzikudzina

Prawda jest taka że on praktycznie wybierał kino rozrywkowe, nie mniej prawda że gra w coraz gorszy filmidłach patrz Legion Samobójców i Aladyn.

buterfly

Will od zawsze był w komediach i kinie rozrywkowych i w tym jest bardzo dobry.

ChubakaCieLubi

Mam nadzieje, że nie zmarnuje sobie kariery tak jak Bruce Willis, świetnie się sprawdził w komedii Na wariackich papierach.

buterfly

Bruce Willis gdzieś przepadł tak jakby się wypalił.

ChubakaCieLubi

Ugrzązł w kinie akcji, podobnie stało się z również utalentowanym Neesonem.

dzikudzina

Po oskarach może być niestety jeszcze trudniej

kipiwoda

xDDDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones