William AthertonI

William Atherton Knight

6,9
2 228 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Atherton

W zasadzie tylko takie jego role zapadły mi w pamięci. Trochę szkoda, że nie zrobił większej kariery, ale na pewno będzie zapamiętany. :)

Theodoros

No potrafi zrobić, że człowiek traci kontrole. Pamiętam jak moja babcia go przeklinała jak gdzieś był w filmie .Ciekawe czy w życiu jest też takim dupkiem ale co ryże to wredne.

mszaf

Akurat w przypadku aktorów grających na emocjach często jest tak, że w życiu prywatnym mają dokładnie na odwrót, niż w filmach (np. Robin Williams, czy Joan Collins, która w "Dynastii" grała mendę a prywatnie jest bardzo uroczą osobą). Niestety nie wiem zbyt wiele o życiu Williama Athertona, ale mam nadzieję, że po prostu jest dobrym aktorem :)

mszaf

P.S.: Jeśli jego żona wytrzymuje z nim od 1980 roku po dziś dzień, to chyba nie jest taki straszny :)

mszaf

Jak się ogląda te jego nieliczne wywiady z nim, to sprawia akurat wrażenie bardzo uroczego człowieka. Wtedy aż dziw bierze, że to ten palant znany z "Die Hard" i "Ghostbusters" :)

Theodoros

Obejrzyj "Sugarland Express" Spielberga. Tam młody Atherton gra znacznie bardziej wzbudzającą sympatię postać.

Swoją drogą, dobry acz niedoceniony aktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones