William BaldwinI

William Edward Baldwin

7,0
2 511 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Baldwin

Wedlug mnie najzdolniejszy ze wszystkich braci. Mial kilka ciekawych rol ale najlepsza jak dotad Ognisty podmuch, ktora zagral swietnie.

Pucin

Tez go lubie <i to bardzo> i uwazam ze jest najlepszy i najladniejszy z Baldwinow :D Jest bardzo podobny do Aleca, ale i tak nikt go nie przebije ;) :D

Pucin

Racja. Ognisty podmuch to w ogóle świetny film. Z Kurtem Russelem naprawdę przypominają braci!
Jego świetna gra aktorska nie ulega wątpliwości, inaczej by mnie tu nie było. Bardzo lubię go oglądać, bardzo fajnie i prawdziwie wyraża emocje na ekranie.
Lubię go jeszcze oglądać w Trzech sercach, choć ogólnie nie lubię tego rodzaju filmów. Pozdrawiam

_edziulka_

Zgadzam się z wami! William wśrod braci Baldwinów króluje.
Wykreował wiele ciekawych ról : wspomniany wyżej Ognisty podmuch ale także rola twardego gliny w Czystej grze! Zdecydowanie mój faworyt wśród Baldwinów :D

Klaux

Zgadza się - początek lat 90-tych to jego '5 minut', wtedy miał najlepsze role (wśród braci B. może jeszcze Alec niezły), potem niestety zły dobór ról i popularność uszła jak powietrze z balonika.
Dziś już prawie zapomniany (jakieś filmy klasy 'D') - a szkoda, bo mógłby jeszcze się wykazać...

kwadracik

Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami.
Ogladałam filmy z nim z początku lat 90. ("Ognisty podmuch", "Sliver", "Czysta gra", "Linia życia")- najprzystojniejszy z braci Baldwin'ów, ma "coś" w sobie.
Zauważyłam jednak pewną zależność- w KAŻDYM filmie, w ktorym grał a który oglądalam występował w scenach mniej lub bardziej erotycznych... Również w tych nowszych filmach (np. "Stranger Within"), ktorych jednak nie polecam.

Pucin

Alec jest gorszym aktorem niz William?:o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones